ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcin Lijewski wygląda w brylach jak mieszanka Morawieckiego z Obajtkiem
0
@AdiKingu96 za tydzień zapomnisz o tym wyniku
5
Ależ girona zapłaci rachunek, będzie soczyste 0 0 i hat trick nieudanych przyjęć lewego
Edit: hat trick w 1 połowie oczywiście
4
A ja wolę mówić dżalapino
2
Komentarz usunięty
3
Zepsuliście nam święta edycja la bambowska
0
@klopx kibice barcy to są w katalonii, chociaż po tej akcji z odsprzedażą kibicom z Frankfurtu i pozwoleniem na przejęcie camp nou to też nie jestem pewny (:
1
Ponoć gdy lewus zaczyna swój taniec z piłką to na świecie ginie jedna panda.
0
Tymczasem JSW w finale LM
0
@konrad1661 mniej powagi polecam na internetowym portaliku
0
@kostek579 dziś to pisałem
0
Xavi do kwietnia
0
Spokojnie 2 2 będzie
1
Gavi i vinicius dwa pajacyki
5
@tristan87 uśmiech polaka
0
Jak ci turcy się znaleźli w półfinale lm xd
0
@Kuba_1 po tylu latach jak się ośmieszali w lm to już mnie nie ruszają te mecze
0
Zluzujcie majty, będzie awans do finału
0
Prawdziwy fan piłki wybiera dziś półfinał w Łęcznej, tam zagra prawdziwy hiszpański magik.
5
Śniadanie obiad podwiecorek kolacja ładnie ładnie bardzo ciekawie elegancko haj
0
Ale nam się trafił łatwy rywal w finale, można kolejny zdobyty puchar dopisać.
0
Bayern hahahaha
0
Ładnie Salamon śmigał na tym towarze jeszcze w meczu z Albania, dejcie mi tego.
5
Komentarz usunięty
0
Już za niewiele ponad dobę biali dostaną kolejny raz w ryj.
0
On w bayernie też tyle setek psuł?
16
Pani sędzi się chyba gavi podoba bo tam nic nie było
0
Mladenovic, Wszołek>Ferran, Fati
0
Ktoś tu się cieszył ze koniec przerwy na kadrę i niedługo piękny futbol Barcelony obejrzymy xd
0
Mogliby nam wbić bramkę to by coś zaczęło się dziać