0

Marcin Lijewski wygląda w brylach jak mieszanka Morawieckiego z Obajtkiem

0

@AdiKingu96 za tydzień zapomnisz o tym wyniku

5

Ależ girona zapłaci rachunek, będzie soczyste 0 0 i hat trick nieudanych przyjęć lewego

Edit: hat trick w 1 połowie oczywiście

4

A ja wolę mówić dżalapino

2

Komentarz usunięty

3

Zepsuliście nam święta edycja la bambowska

0

@klopx kibice barcy to są w katalonii, chociaż po tej akcji z odsprzedażą kibicom z Frankfurtu i pozwoleniem na przejęcie camp nou to też nie jestem pewny (:

1

Ponoć gdy lewus zaczyna swój taniec z piłką to na świecie ginie jedna panda.

0

Tymczasem JSW w finale LM

0

@konrad1661 mniej powagi polecam na internetowym portaliku

0

@kostek579 dziś to pisałem

0

Xavi do kwietnia

0

Spokojnie 2 2 będzie

1

Gavi i vinicius dwa pajacyki

5

@tristan87 uśmiech polaka

0

Jak ci turcy się znaleźli w półfinale lm xd

0

@Kuba_1 po tylu latach jak się ośmieszali w lm to już mnie nie ruszają te mecze

0

Zluzujcie majty, będzie awans do finału

0

Prawdziwy fan piłki wybiera dziś półfinał w Łęcznej, tam zagra prawdziwy hiszpański magik.

5

Śniadanie obiad podwiecorek kolacja ładnie ładnie bardzo ciekawie elegancko haj

0

Ale nam się trafił łatwy rywal w finale, można kolejny zdobyty puchar dopisać.

0

Bayern hahahaha

0

Ładnie Salamon śmigał na tym towarze jeszcze w meczu z Albania, dejcie mi tego.

5

Komentarz usunięty

0

Już za niewiele ponad dobę biali dostaną kolejny raz w ryj.

0

On w bayernie też tyle setek psuł?

16

Pani sędzi się chyba gavi podoba bo tam nic nie było

0

Mladenovic, Wszołek>Ferran, Fati

0

Ktoś tu się cieszył ze koniec przerwy na kadrę i niedługo piękny futbol Barcelony obejrzymy xd

0

Mogliby nam wbić bramkę to by coś zaczęło się dziać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?