ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co słychać u Pana Ovrebo
0
@mekston zwycięzca znany już dziś
1
Lewy ewidentnie formę na kadrę szykuje
4
Gavi chyba się z kimś założył że dzisiaj mu ktoś łeb roztrzaska
2
Roberto dzisiaj śmiga jak cafu w prime
5
Jak my tak będziemy grać to nam nawet kupieni sędziowie nie pomogą
2
Ekstraklasa>tebasowe gunwo
0
@Batys brawo poprzeczka
3
Zaraz będzie kasa rzucana z trybun
0
@messi564 niech zostanie w Romie, dobrze mu tam idzie i jest niepodważalnie największą gwiazdą
1
@kolomen2 w końcu nie będziesz mnie drapał po udach
6
La liga Orlen, idealny sponsor, poziom przekrętów ten sam
0
Za kilka lat orlen będzie sponsorem tytularnym pod rządami Obajtka
0
Jak ta sędzina się ustawiła na linii strzału murawskiego xd
3
Ale poszedł, jak suarez kiedyś w Paryżu
3
Kiwior top.
1
Preferuję fileta, dlatego że można go kupić w każdym sklepie. Jest tani i można go szybko przyrządzić. Tani, zdrowy i można szybko przyrządzić. Także trzy plusy i żadnego minusa.
0
Stegen-Kounde Araujo Christensen Balde-De jong Busket Kessie Roberto-Lewy Raphinha. Tak pewnie wyjdziemy na rewanż jak xaviemu znowu coś nie strzeli do głowy
0
@MrCule_X żałuj bo dopiero w drugiej się meczyk zaczął
2
Lepszy remis niż w dupe penis, szkoda że mamy 3 ważnych grajków poza składem na rewanż
0
W końcu Torres coś dobrego zagrał
1
@Kondziubarca myślałem że za dwa
0
Dembele już będzie na rewanz?
5
Fati demon szybkości przy powrocie xd tempo busketsa
4
Rączka ewidentna, ale dla nas nie gwizdną..
1
@bari_94 no to jest hit xd
0
Ale nura zapodał
0
Łączy nas piłka na fb zyje w alternatywnej rzeczywistości
0
Szykuje się 3 mecz lewego bez bramki
0
@Messi96_96 gdyby nie ten placek to nawet byśmy bramki nie strzelili