0

Ciekawe co słychać u Pana Ovrebo

0

@mekston zwycięzca znany już dziś

1

Lewy ewidentnie formę na kadrę szykuje

4

Gavi chyba się z kimś założył że dzisiaj mu ktoś łeb roztrzaska

2

Roberto dzisiaj śmiga jak cafu w prime

5

Jak my tak będziemy grać to nam nawet kupieni sędziowie nie pomogą

2

Ekstraklasa>tebasowe gunwo

0

@Batys brawo poprzeczka

3

Zaraz będzie kasa rzucana z trybun

0

@messi564 niech zostanie w Romie, dobrze mu tam idzie i jest niepodważalnie największą gwiazdą

1

@kolomen2 w końcu nie będziesz mnie drapał po udach

6

La liga Orlen, idealny sponsor, poziom przekrętów ten sam

0

Za kilka lat orlen będzie sponsorem tytularnym pod rządami Obajtka

0

Jak ta sędzina się ustawiła na linii strzału murawskiego xd

3

Ale poszedł, jak suarez kiedyś w Paryżu

3

Kiwior top.

1

Preferuję fileta, dlatego że można go kupić w każdym sklepie. Jest tani i można go szybko przyrządzić. Tani, zdrowy i można szybko przyrządzić. Także trzy plusy i żadnego minusa.

0

Stegen-Kounde Araujo Christensen Balde-De jong Busket Kessie Roberto-Lewy Raphinha. Tak pewnie wyjdziemy na rewanż jak xaviemu znowu coś nie strzeli do głowy

0

@MrCule_X żałuj bo dopiero w drugiej się meczyk zaczął

2

Lepszy remis niż w dupe penis, szkoda że mamy 3 ważnych grajków poza składem na rewanż

0

W końcu Torres coś dobrego zagrał

1

@Kondziubarca myślałem że za dwa

0

Dembele już będzie na rewanz?

5

Fati demon szybkości przy powrocie xd tempo busketsa

4

Rączka ewidentna, ale dla nas nie gwizdną..

1

@bari_94 no to jest hit xd

0

Ale nura zapodał

0

Łączy nas piłka na fb zyje w alternatywnej rzeczywistości

0

Szykuje się 3 mecz lewego bez bramki

0

@Messi96_96 gdyby nie ten placek to nawet byśmy bramki nie strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?