4

Majorka w drugiej połowie 13 procent posiadania xd piękna jest ta laliga

1

Nie trafił bo postawiłem Real w 50 minucie, nie dziękujcie

2

GOOOOL Ishak i 1 0

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja jeszcze chwilę poczekam i pójdzie stówa klasycznie na nich

1

@cris2706 Valverde w beznadziejnej formie od mundialu

2

@Firestone no neymar chociaż nie płakał o rasizm, ale też go wszędzie kibice nienawidzili

0

Dobra odpalamy amice bo tych hiszpańskich pajaców to się oglądać nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Komentatorzy już zapłakani xd

1

Słychać że vini jest kochany wszędzie na stadionach

0

Benzema znowu połamany ze nie gra?

2

GOOOOL Majorka.

0

Co ta spezia odpierdala w obronie xd

0

Karny dla Arsenalu

0

Spoko, city jutro w łeb dostanie od conte

0

Nawet mi trochę szkoda ferrariego

0

Takich mamy bokserów xd łaszczyk brodnicka, Adamek też by w łeb dostał

2

Będzie latać ta akcja na całym świecie po necie

1

O panie ale nokaut

0

Fajna walka, oby tak dalej

1

@xvcWinterSoldier przecież Peszko ma więzadła zerwane

0

Pasikonik lamus

1

@NeKenI fiksja, jestem blondynem i watpie że jeszcze 50k zostało

0

@IronSanHybrid taki doświadczony gość i się prosta ręką podpiera.. zlekceważył go i tyle, drugą walkę bankowo wygra

2

On się posgliznal xd. Dostal takiego kopa ze prawie fiolka zrobił

0

Ale się zmieniła ta Kinga z roksy

1

Mixer vs nitro, to byłoby starcie

0

@Rewolucja123 cadiz win

2

Dobra już mordeczko nic się nie stało, dawać następnych

0

Fajne widoki w pierwszej walce

0

@hubert874 nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?