ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Majorka w drugiej połowie 13 procent posiadania xd piękna jest ta laliga
1
Nie trafił bo postawiłem Real w 50 minucie, nie dziękujcie
2
GOOOOL Ishak i 1 0
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja jeszcze chwilę poczekam i pójdzie stówa klasycznie na nich
1
@cris2706 Valverde w beznadziejnej formie od mundialu
2
@Firestone no neymar chociaż nie płakał o rasizm, ale też go wszędzie kibice nienawidzili
0
Dobra odpalamy amice bo tych hiszpańskich pajaców to się oglądać nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Komentatorzy już zapłakani xd
1
Słychać że vini jest kochany wszędzie na stadionach
0
Benzema znowu połamany ze nie gra?
2
GOOOOL Majorka.
0
Co ta spezia odpierdala w obronie xd
0
Karny dla Arsenalu
0
Spoko, city jutro w łeb dostanie od conte
0
Nawet mi trochę szkoda ferrariego
0
Takich mamy bokserów xd łaszczyk brodnicka, Adamek też by w łeb dostał
2
Będzie latać ta akcja na całym świecie po necie
1
O panie ale nokaut
0
Fajna walka, oby tak dalej
1
@xvcWinterSoldier przecież Peszko ma więzadła zerwane
0
Pasikonik lamus
1
@NeKenI fiksja, jestem blondynem i watpie że jeszcze 50k zostało
0
@IronSanHybrid taki doświadczony gość i się prosta ręką podpiera.. zlekceważył go i tyle, drugą walkę bankowo wygra
2
On się posgliznal xd. Dostal takiego kopa ze prawie fiolka zrobił
0
Ale się zmieniła ta Kinga z roksy
1
Mixer vs nitro, to byłoby starcie
0
@Rewolucja123 cadiz win
2
Dobra już mordeczko nic się nie stało, dawać następnych
0
Fajne widoki w pierwszej walce
0
@hubert874 nie.