ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naprzód po puchar, vamos Barca
0
8 2 atalanta.
1
7 2 dla atalanty
0
@BorzyKrzys jak za starych dobrych czasów w meczach Atalanty. Warto było dla nich włączyć tv.
3
Fati dzisiaj coś załaduje z ławeczki
0
Xhaka jaki no look pass XD
0
Creus jeszcze sam nie wie jaki skład wystawić
0
Beznadziejny Tottenham, im to chyba żaden trener nie pomoże.
0
Ben yedder co hat tricka wpakował szybko
0
Ale stypa w tym studio viaplay
1
@Rust_Cohle już gotowy
1
Czelsi grać bo kuponik otwieracie
4
Uwielbiam rosół smacznie jeść w niedzielę
0
Jak nie poprawimy formy to muły nam zrobią dziecko niestety
1
Szkoda Xavi że tak szybko skończyłeś karierę
1
Może trenerzy przekażą zawodnikom w przerwie że można strzelać na bramkę
8
@barcanawieki te, ja mam dopiero 25 lat, jaki dziad
2
@kuz jutro mecz jak co niestety
0
Fajny ten plan Xaviego że już dzisiaj o nim piszą w mediach xd na pewno się uda
0
@Faro klich frajer
0
Spezia, nowy ulubiony klub januszy
2
Brawo, jak nie oni, pewne strzały
6
Xavi coś zbladł, podobny do iniesty się robi
1
Co to było XDDD
1
Szkoda ze tak meksykowi nie strzelił
0
@kuz już zaczęli świętowanie
0
To co, za 10 minut xavi zabity zostanie
5
Dobra dawaj te karne bo spać idę
2
Bronimy wyniku całą dogrywkę
0
@kiper09 Lewandowska to pewnie nogi moczy