1

Naprzód po puchar, vamos Barca

0

8 2 atalanta.

1

7 2 dla atalanty

0

@BorzyKrzys jak za starych dobrych czasów w meczach Atalanty. Warto było dla nich włączyć tv.

3

Fati dzisiaj coś załaduje z ławeczki

0

Xhaka jaki no look pass XD

0

Creus jeszcze sam nie wie jaki skład wystawić

0

Beznadziejny Tottenham, im to chyba żaden trener nie pomoże.

0

Ben yedder co hat tricka wpakował szybko

0

Ale stypa w tym studio viaplay

1

@Rust_Cohle już gotowy

1

Czelsi grać bo kuponik otwieracie

4

Uwielbiam rosół smacznie jeść w niedzielę

0

Jak nie poprawimy formy to muły nam zrobią dziecko niestety

1

Szkoda Xavi że tak szybko skończyłeś karierę

1

Może trenerzy przekażą zawodnikom w przerwie że można strzelać na bramkę

8

@barcanawieki te, ja mam dopiero 25 lat, jaki dziad

2

@kuz jutro mecz jak co niestety

0

Fajny ten plan Xaviego że już dzisiaj o nim piszą w mediach xd na pewno się uda

0

@Faro klich frajer

0

Spezia, nowy ulubiony klub januszy

2

Brawo, jak nie oni, pewne strzały

6

Xavi coś zbladł, podobny do iniesty się robi

1

Co to było XDDD

1

Szkoda ze tak meksykowi nie strzelił

0

@kuz już zaczęli świętowanie

0

To co, za 10 minut xavi zabity zostanie

5

Dobra dawaj te karne bo spać idę

2

Bronimy wyniku całą dogrywkę

0

@kiper09 Lewandowska to pewnie nogi moczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?