1

@Dari0G już wolę odpuścić tą jutrzejszą dramę

2

Komentarz usunięty

2

Stara śpi a człowiek by jeszcze pobalował do białego rana ehhh, no cóż coś za coś

1

Szkoda strzępić ryja, bawcie się dobrze w sylwka, do siego.

1

Piękny strzał, niczym nunez

0

Kurwa co za cienias

0

Przecież tej hiszpańskiej piłki się nie da oglądać, co to są za pajace

0

Debil lahoz hahaha

0

Niemiec jak pajacuje xd

0

@LionelM95 trochę tego trochę tego

1

@okiemtypera_lucaxx95 pieniądze dziś rozdają

0

No i git, zara dwiesta w kabzie

0

@JordiAlbion człowiek tego nie doceniał, teraz takich emocji w klasykach już nie ma

1

@okiemtypera_lucaxx95 też będę stówkę podwajał

1

Cristiano będzie miał ciężko być tam największą gwiazdą zespołu bo Talisca tam wali bramy jak zły

1

Piękne wykończenie nuneza

0

Dawać tego faesa do barki

1

@escarabajo szacun dla wszystkich kibiców espanyolu że nie poszli na łatwiznę

1

Bono xd ale by se w maroko popykał

1

Chłop z betisu jak się odkleił na koniec, prawie się popłakał jeszcze

1

@Essos Profesor Suchodolski

1

Trzeba szanować ludzi, którzy są zmęczeni.. życiem.

1

Byle znów nie jechał po pijaku

2

@ranger3120 a co to caritas że ktoś ma ci plan treningowy układać za free xd może jeszcze dietę ci rozpisać

0

Mlody jaki spokój

0

Dajcie im jakieś krzesła w tym studio viaplay bo chłopaków już pewnie nogi bolą

1

Co Trent dał piłeczkę, jak Alves z prime

0

Też wam tnie to gówno viaplay

2

Ale dał ciastko moutinho

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?