ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G już wolę odpuścić tą jutrzejszą dramę
2
Komentarz usunięty
2
Stara śpi a człowiek by jeszcze pobalował do białego rana ehhh, no cóż coś za coś
1
Szkoda strzępić ryja, bawcie się dobrze w sylwka, do siego.
1
Piękny strzał, niczym nunez
0
Kurwa co za cienias
0
Przecież tej hiszpańskiej piłki się nie da oglądać, co to są za pajace
0
Debil lahoz hahaha
0
Niemiec jak pajacuje xd
0
@LionelM95 trochę tego trochę tego
1
@okiemtypera_lucaxx95 pieniądze dziś rozdają
0
No i git, zara dwiesta w kabzie
0
@JordiAlbion człowiek tego nie doceniał, teraz takich emocji w klasykach już nie ma
1
@okiemtypera_lucaxx95 też będę stówkę podwajał
1
Cristiano będzie miał ciężko być tam największą gwiazdą zespołu bo Talisca tam wali bramy jak zły
1
Piękne wykończenie nuneza
0
Dawać tego faesa do barki
1
@escarabajo szacun dla wszystkich kibiców espanyolu że nie poszli na łatwiznę
1
Bono xd ale by se w maroko popykał
1
Chłop z betisu jak się odkleił na koniec, prawie się popłakał jeszcze
1
@Essos Profesor Suchodolski
1
Trzeba szanować ludzi, którzy są zmęczeni.. życiem.
1
Byle znów nie jechał po pijaku
2
@ranger3120 a co to caritas że ktoś ma ci plan treningowy układać za free xd może jeszcze dietę ci rozpisać
0
Mlody jaki spokój
0
Dajcie im jakieś krzesła w tym studio viaplay bo chłopaków już pewnie nogi bolą
1
Co Trent dał piłeczkę, jak Alves z prime
0
Też wam tnie to gówno viaplay
2
Ale dał ciastko moutinho
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.