0

Ale wkurwiony messi

0

Luuka jakas argentynska lalka podrapała, chyba paredes

0

Nic nie grali holendrzy a końcówka taka dobra

1

Jeeeeeeeeeeeeeeeeest

0

Lol czysto było

0

Davids XD.

0

Goooool lecimy.

0

@Kapitan hawk pierwszym poważnym był polin

0

@kondzik47 nie wolno takich rzeczy bo ktoś się poczuje urazony. Kiedyś były minusy i plusy tutaj

1

Martinez nie fikaj bo Luuk cie pozamiata

1

Szczęsny by wyjął hehe

0

Po zawodach.

0

Nie płacz neymar bo tu miejsca braak, na twe babskie łzyy

8

Stan na 16:51 czasu polskiego - Chorwacja faworytem do zwycięstwa mundialu ponieważ remisują do połowy z faworytem sprzed godziny

0

Rozkwitały pąki białych róż

0

Ciekawe czy ten gość co w nocy chciał się zrzec obywatelstwa podtrzymuje ten pomysł czy jednak na dwa dni da rade wyskoczyć z jukej xd

0

O, Kamil Glik właśnie gra mecz ligowy przeciwko Parmie.

2

@LionelM95 produkty KFD są dobrej jakości

3

@LionelM95 jeszcze tylko tak dodam od siebie, że przy tych cenach aktualnych odżywek to bym w ogóle z nich zrezygnował i wydał tą kasę na jedzenie wyższej jakości

2

@LionelM95 kreatyna cie nie zaleje nie martw się

2

@LionelM95 oczywiście że tak

0

@SuperPatsonFCB 2022 rok superpatson odkrył jak media potrafią obrzydliwie przekręcić każdą wypowiedź i jak manipulują

3

Jakbyście się urodzili w Bytomiu na pogodzie to już tylko piekło by wam było straszne, a nie jakąś tak miesięczna kolonia, przynajmniej gotować nie trzeba

4

#piekłopolskichmężczyzn

8

Komentarz usunięty

4

@Onie löwy do bundeswehry będzie powołany

2

@GeneralXavi to by było spoko, im wyższe miejsce tym więcej kasy od premiera

0

Może się sam zgłoszę na to miesięczne szkolenie, przynajmniej 4600 zapłacą

1

Jak oceniacie realizację mś przez tvp jak do tej pory?

1

Jak maroko tak dalej będzie dobrze szło to z tego beneluxu nic nie zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?