ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale wkurwiony messi
0
Luuka jakas argentynska lalka podrapała, chyba paredes
0
Nic nie grali holendrzy a końcówka taka dobra
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeest
0
Lol czysto było
0
Davids XD.
0
Goooool lecimy.
0
@Kapitan hawk pierwszym poważnym był polin
0
@kondzik47 nie wolno takich rzeczy bo ktoś się poczuje urazony. Kiedyś były minusy i plusy tutaj
1
Martinez nie fikaj bo Luuk cie pozamiata
1
Szczęsny by wyjął hehe
0
Po zawodach.
0
Nie płacz neymar bo tu miejsca braak, na twe babskie łzyy
8
Stan na 16:51 czasu polskiego - Chorwacja faworytem do zwycięstwa mundialu ponieważ remisują do połowy z faworytem sprzed godziny
0
Rozkwitały pąki białych róż
0
Ciekawe czy ten gość co w nocy chciał się zrzec obywatelstwa podtrzymuje ten pomysł czy jednak na dwa dni da rade wyskoczyć z jukej xd
0
O, Kamil Glik właśnie gra mecz ligowy przeciwko Parmie.
2
@LionelM95 produkty KFD są dobrej jakości
3
@LionelM95 jeszcze tylko tak dodam od siebie, że przy tych cenach aktualnych odżywek to bym w ogóle z nich zrezygnował i wydał tą kasę na jedzenie wyższej jakości
2
@LionelM95 kreatyna cie nie zaleje nie martw się
2
@LionelM95 oczywiście że tak
0
@SuperPatsonFCB 2022 rok superpatson odkrył jak media potrafią obrzydliwie przekręcić każdą wypowiedź i jak manipulują
3
Jakbyście się urodzili w Bytomiu na pogodzie to już tylko piekło by wam było straszne, a nie jakąś tak miesięczna kolonia, przynajmniej gotować nie trzeba
4
#piekłopolskichmężczyzn
8
Komentarz usunięty
4
@Onie löwy do bundeswehry będzie powołany
2
@GeneralXavi to by było spoko, im wyższe miejsce tym więcej kasy od premiera
0
Może się sam zgłoszę na to miesięczne szkolenie, przynajmniej 4600 zapłacą
1
Jak oceniacie realizację mś przez tvp jak do tej pory?
1
Jak maroko tak dalej będzie dobrze szło to z tego beneluxu nic nie zostanie