0

@BorzyKrzys powinien nogę komuś złamać

0

@kubix05 cristiano półtora

2

Narodziny gwiazdy

0

Marokance mogą się bawić do rana bo i tak do roboty nie idą

1

@cris2706 też tak myślę

0

Dawać benchmana

1

Jadą z nimi jak z furą gnoju

0

Jeeeeest pięknie

2

Po aferze premiowej dla mnie sprawa jest jasna- Czesław out, Lewy out, Morawiecki out

0

W pzpnie więcej afer niż na szkolnej 17 w Białymstoku

0

Zaczynamy kumbek

0

Zapomniałem że mila komentuje też

0

Tymczasem Słoweńcy

1

10 minut i po herbacie, szkoda że ten Urugwaj nie wszedł

1

Ładnie to piękniś wykończył

1

Ten ssman co czoło ma jak lotnisko

1

@John_Doe jeszcze jak

2

@Faro dna barcy XD

0

@kuz skończcie już z tymi orlikami bo i tak nikogo tam nie ma xd

0

Jest mój ulubiony duet

0

Gratulacje dla Chorwacji, co turniej zachodzą daleko

0

Japończycy czarną owcą turnieju

0

@Kamiloza91 za kounde bereś

0

@Azi Witam kuźwa xd

3

Trzymam kciuki za braci Słowian Japończyków

2

Przemek Pełka i humor gituwa

1

Niestety błąd michniewicza żeby wpuścić zalewskiego

1

Kiwior z tym wyprowadzaniem to jak młody glikson

9

Swoją drogą to kounde tam nieźle jest jechany przez bereszynskiego

12

Ale przyznajcie że dali wam przez chwilę nadzieję xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?