ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys powinien nogę komuś złamać
0
@kubix05 cristiano półtora
2
Narodziny gwiazdy
0
Marokance mogą się bawić do rana bo i tak do roboty nie idą
1
@cris2706 też tak myślę
0
Dawać benchmana
1
Jadą z nimi jak z furą gnoju
0
Jeeeeest pięknie
2
Po aferze premiowej dla mnie sprawa jest jasna- Czesław out, Lewy out, Morawiecki out
0
W pzpnie więcej afer niż na szkolnej 17 w Białymstoku
0
Zaczynamy kumbek
0
Zapomniałem że mila komentuje też
0
Tymczasem Słoweńcy
1
10 minut i po herbacie, szkoda że ten Urugwaj nie wszedł
1
Ładnie to piękniś wykończył
1
Ten ssman co czoło ma jak lotnisko
1
@John_Doe jeszcze jak
2
@Faro dna barcy XD
0
@kuz skończcie już z tymi orlikami bo i tak nikogo tam nie ma xd
0
Jest mój ulubiony duet
0
Gratulacje dla Chorwacji, co turniej zachodzą daleko
0
Japończycy czarną owcą turnieju
0
@Kamiloza91 za kounde bereś
0
@Azi Witam kuźwa xd
3
Trzymam kciuki za braci Słowian Japończyków
2
Przemek Pełka i humor gituwa
1
Niestety błąd michniewicza żeby wpuścić zalewskiego
1
Kiwior z tym wyprowadzaniem to jak młody glikson
9
Swoją drogą to kounde tam nieźle jest jechany przez bereszynskiego
12
Ale przyznajcie że dali wam przez chwilę nadzieję xd