5

@MESSIah16 z tego co widzę to ty wyjesz od wczoraj że ktoś inny wyje

0

@insp1re no wyjątkowo dzisiaj tak musiałem zrobić bo mam plany na weekend, normalnie bym sobie wieczorkiem skoczył

0

Qrwa jak to jest, wczoraj byłem na siłowni o 17 i byli ci sami ludzie co dziś o 11

1

@Recha_0684 faktycznie dopiero o 6 rano walka

1

@Mixtape sklonują maguire

6

Janek Błachowicz dziś w nocy bierze pas

1

@AFA90 jak nie, przedwczoraj się trzesles że do woja będziesz musiał iść

0

@Sysia11 a co z nim było nie tak?

1

Bramkarza holenderskiego bym widział w ekstraklasie

1

Komentarz usunięty

0

Spokój profesora

0

Dobra po wszystkim. Argentyna w finale

0

Dobrze że się rzucił XD

0

Idzie Messi czy on to wytrzyma

0

Van dijk hahaha

0

Argentyna wygra, czuje to w stopie lewej

0

Messi jakiś załamany jest, ciekawe czy trafi karnego

0

Ale poczarował Montiel xd

0

Dobra postawiłem 5 dych że argentyna wygra w dogrywce

2

Też was tak denerwuje ten paredes

0

@A4ron bo jak ciągle błędy popełniają to już nie robi wrażenia na nikim :D

0

@FcPortoFan1999 dobrze ze niemcy odpadły

0

@agaFCB zgadzam się, to nie była ironia

1

@A4ron tusk czy morawiecki też ciągle popełniają i popełniałi błędy a dalej nami rządzą na zmianę

4

Ponoć w serii jedenastek wszystkie dla Holandii będzie strzelał Luuk de Jong

0

@agaFCB dobrze mówisz aga, nie wiem jakim cudem tu 4 bramki wpadły

0

@MesQueUnClub96 finał ma marciniak

0

Co ten Messi na starość tak się tarza

1

@DziwnyKibicFCB już mu się zdarzyło kilka razy xd

3

Lewandowski ucz się jak klasowa dziewiątka gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?