ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MESSIah16 z tego co widzę to ty wyjesz od wczoraj że ktoś inny wyje
0
@insp1re no wyjątkowo dzisiaj tak musiałem zrobić bo mam plany na weekend, normalnie bym sobie wieczorkiem skoczył
0
Qrwa jak to jest, wczoraj byłem na siłowni o 17 i byli ci sami ludzie co dziś o 11
1
@Recha_0684 faktycznie dopiero o 6 rano walka
1
@Mixtape sklonują maguire
6
Janek Błachowicz dziś w nocy bierze pas
1
@AFA90 jak nie, przedwczoraj się trzesles że do woja będziesz musiał iść
0
@Sysia11 a co z nim było nie tak?
1
Bramkarza holenderskiego bym widział w ekstraklasie
1
Komentarz usunięty
0
Spokój profesora
0
Dobra po wszystkim. Argentyna w finale
0
Dobrze że się rzucił XD
0
Idzie Messi czy on to wytrzyma
0
Van dijk hahaha
0
Argentyna wygra, czuje to w stopie lewej
0
Messi jakiś załamany jest, ciekawe czy trafi karnego
0
Ale poczarował Montiel xd
0
Dobra postawiłem 5 dych że argentyna wygra w dogrywce
2
Też was tak denerwuje ten paredes
0
@A4ron bo jak ciągle błędy popełniają to już nie robi wrażenia na nikim :D
0
@FcPortoFan1999 dobrze ze niemcy odpadły
0
@agaFCB zgadzam się, to nie była ironia
1
@A4ron tusk czy morawiecki też ciągle popełniają i popełniałi błędy a dalej nami rządzą na zmianę
4
Ponoć w serii jedenastek wszystkie dla Holandii będzie strzelał Luuk de Jong
0
@agaFCB dobrze mówisz aga, nie wiem jakim cudem tu 4 bramki wpadły
0
@MesQueUnClub96 finał ma marciniak
0
Co ten Messi na starość tak się tarza
1
@DziwnyKibicFCB już mu się zdarzyło kilka razy xd
3
Lewandowski ucz się jak klasowa dziewiątka gra