0

@bartas97 na gali w czechach pudzian vs najman

1

@Peciak i co Ci po tym? ;)

0

Co myślicie o walce tyburski vs tancula o szansę w ksw? Mają szansę się pokazać w profesjonych walkach?

3

Cierpliwy to i kamień ugotuje, cierpliwy to i wypije litr whisky samemu

1

@Faro przecież z materla wygrał Mariusz

0

Szkoda ze tak ta gala się skończyła bo była na wysokim europejskim poziomie.

7

@adi7adi8 nie przeczę, mimo tego zawsze będę go darzył szacunkiem za to co zrobił dla polskiego sportu

1

@RomanHoffer niestety mariusz dziś nie dojechał, szkoda

20

Mariusz gada jak taki npc xd zawsze to samo jak bot w grze

4

Pudzian 13 lat treningów ale to dalej amator, widzę go w fame mma

2

Haha Pudzian jaka miękka faja

0

@VegetaPolska zgadnij..

7

Mamed elegancka nuta

1

Dawaj na ring i lecimy, szósta rano Mariusz biega a ja od 7 lat o 4 wstaje do tyry

0

@Emhyr a Mariusz był drugi w kulach

5

Uczcie się szacunku od tych ludzi, a nie tych naszych kopaczy co jeszcze razem z premierem nas chcieli ojebac z 30 milionów

1

@IronSanHybrid stawiam na mameda

0

Brawo dobry werdykt

3

@IronSanHybrid wikłacz wygrał, zobaczymy co na to kawul

2

Mnie np faktycznie nudzi parter chociaż lubię sporty walki, dlatego nie dziwię się ze przeciętnego Janusza to kompletnie nie jara

0

@Faro gościu takich gal z walkami na gołe pieści jest obecnie bardzo dużo w polszy.. akurat na brak różnorakich bijatyk narzekać w tym kraju nie można

0

Gong uratował chlopa

0

Komentarz usunięty

0

Będzie kolejne 5 rund, czemu poloki nie gwiżdżą

0

@tristan87 biedny erslan nie zdąży dojechać

0

Wow polski ken zrobił świetną karierę w mma

5

@lucas/catalan zajebista walka

2

Komentarz usunięty

3

Dobra walka ale polacy gwizdza bo już przyzwyczajeni chyba do walk jednorundowych frikow xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?