ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 na gali w czechach pudzian vs najman
1
@Peciak i co Ci po tym? ;)
0
Co myślicie o walce tyburski vs tancula o szansę w ksw? Mają szansę się pokazać w profesjonych walkach?
3
Cierpliwy to i kamień ugotuje, cierpliwy to i wypije litr whisky samemu
1
@Faro przecież z materla wygrał Mariusz
0
Szkoda ze tak ta gala się skończyła bo była na wysokim europejskim poziomie.
7
@adi7adi8 nie przeczę, mimo tego zawsze będę go darzył szacunkiem za to co zrobił dla polskiego sportu
1
@RomanHoffer niestety mariusz dziś nie dojechał, szkoda
20
Mariusz gada jak taki npc xd zawsze to samo jak bot w grze
4
Pudzian 13 lat treningów ale to dalej amator, widzę go w fame mma
2
Haha Pudzian jaka miękka faja
0
@VegetaPolska zgadnij..
7
Mamed elegancka nuta
1
Dawaj na ring i lecimy, szósta rano Mariusz biega a ja od 7 lat o 4 wstaje do tyry
0
@Emhyr a Mariusz był drugi w kulach
1
@Medium https://zapodaj.net/f84587fd678ef.jpg.html
5
Uczcie się szacunku od tych ludzi, a nie tych naszych kopaczy co jeszcze razem z premierem nas chcieli ojebac z 30 milionów
1
@IronSanHybrid stawiam na mameda
0
Brawo dobry werdykt
3
@IronSanHybrid wikłacz wygrał, zobaczymy co na to kawul
2
Mnie np faktycznie nudzi parter chociaż lubię sporty walki, dlatego nie dziwię się ze przeciętnego Janusza to kompletnie nie jara
0
@Faro gościu takich gal z walkami na gołe pieści jest obecnie bardzo dużo w polszy.. akurat na brak różnorakich bijatyk narzekać w tym kraju nie można
0
Gong uratował chlopa
0
Komentarz usunięty
0
Będzie kolejne 5 rund, czemu poloki nie gwiżdżą
0
@tristan87 biedny erslan nie zdąży dojechać
0
Wow polski ken zrobił świetną karierę w mma
5
@lucas/catalan zajebista walka
2
Komentarz usunięty
3
Dobra walka ale polacy gwizdza bo już przyzwyczajeni chyba do walk jednorundowych frikow xd