ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Setien jesteś wspaniałym trenerem jednak
2
@Czajka90 zagrał w skrojonych barwach
1
Pechowe losowanie, z Celtą na wyjeździe zawsze nam się ciężko gra
0
Nieźle tam szaleją w meksyku, idealne miejsce na mundial 2026
0
Cieniutko na razie wygląda ta czelsi harrego pottera
1
@Batys jeszcze nam wlezie ten kupon
0
@andres_xavi XD
4
@Geble mógłby być lepszy od mapembe, ale po co, byłoby za łatwo wtedy
0
Ależ to wykończył ależ on jest dobry
0
Piękne zachowanie środkowych obrońców, podręcznikowe.
5
Ech ten dembele nic nie myśli przy tych strzałach, jebnąć przed siebie i tyle
0
Super meczyk rozgrywa dembuś
0
@Batys też to zagrałem xd
0
Oho już coś poszło chyba araujo
1
@AlexDark00 żebyś ty zaraz nie poczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Sztanga padł po jednym liściu od piłki
1
@marcinK0000 może dwa mecze im się uda zagrać zanim Ronald źle stanie
0
@dv_7 maszyna Xaviego
0
@Kgorecki2500 to nie jakieś pkp tylko intercity
0
Nie ma hamulcowego z przodu i już brameczki padają
3
@Bocheno1 normalna
0
@kuz no spoko te kurteczki intercity
1
Ale będzie meczycho XD
0
Szeja jaka nabita
1
Ale rusek z torino bramę wsadził, i ci koledzy z drużyny co go tak wyściskali, ruskie onuce chyba
1
Brawo Granerud, piękny drugi skok
0
Nominuję @masq ponieważ nie płynie z prądem
0
Ten nunez to jest jakiś upośledzony chyba
0
@ChampionLW dzięki panowie za odpowiedzi, do siego
4
@Joe_Pesci to już za mną