0

Setien jesteś wspaniałym trenerem jednak

2

@Czajka90 zagrał w skrojonych barwach

1

Pechowe losowanie, z Celtą na wyjeździe zawsze nam się ciężko gra

0

Nieźle tam szaleją w meksyku, idealne miejsce na mundial 2026

0

Cieniutko na razie wygląda ta czelsi harrego pottera

1

@Batys jeszcze nam wlezie ten kupon

0

4

@Geble mógłby być lepszy od mapembe, ale po co, byłoby za łatwo wtedy

0

Ależ to wykończył ależ on jest dobry

0

Piękne zachowanie środkowych obrońców, podręcznikowe.

5

Ech ten dembele nic nie myśli przy tych strzałach, jebnąć przed siebie i tyle

0

Super meczyk rozgrywa dembuś

0

@Batys też to zagrałem xd

0

Oho już coś poszło chyba araujo

1

@AlexDark00 żebyś ty zaraz nie poczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Sztanga padł po jednym liściu od piłki

1

@marcinK0000 może dwa mecze im się uda zagrać zanim Ronald źle stanie

0

@dv_7 maszyna Xaviego

0

@Kgorecki2500 to nie jakieś pkp tylko intercity

0

Nie ma hamulcowego z przodu i już brameczki padają

3

@Bocheno1 normalna

0

@kuz no spoko te kurteczki intercity

1

Ale będzie meczycho XD

0

Szeja jaka nabita

1

Ale rusek z torino bramę wsadził, i ci koledzy z drużyny co go tak wyściskali, ruskie onuce chyba

1

Brawo Granerud, piękny drugi skok

0

Nominuję @masq ponieważ nie płynie z prądem

0

Ten nunez to jest jakiś upośledzony chyba

0

@ChampionLW dzięki panowie za odpowiedzi, do siego

4

@Joe_Pesci to już za mną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?