0

@ranger3120 może artykuł ile dopłacamy do matek ze wschodu?

0

Beres jaki sabotaż, zaraz będzie wędka

1

Bereszynski xd piękny powrót

0

@Rust_Cohle czemu ten łeb już allaha wzywał

1

Napoli jakie koszulki xd

1

Puchar króla leci na tvp sport jak komuś meczów brakuje ;)

0

@PatrychoO szkoda że nie przegrali bo fajny kursik 25 na arabie był grany

2

@NaFazieHitman dzięki mordeczko za typ na kamerun, podwoiłem se stówkę

3

W piłce ręcznej nie ma już słabych drużyn.. oprócz Polski

0

Ale kozacko rzuca karne ten chłopek z arabii, super technika

0

Rombel se chyba film ogląda na tableciku

0

@karci0 widocznie reszta też tak pomyślała xd

1

@Salchent chyba że się ciśnie fbw

0

@lucca87 no właśnie, zaczął szybko dziadować widocznie skoro tyle kontuzji łapie

0

@lucca87 sprawdź sobie ile on razy zagrał w ostatnim półroczu

5

TOP7 we Włoszech już się wykrystalizowało, teraz walka o jak najwyższe pozycje za plecami Neapolu

0

@Piotr,1985 oczywiście, też bardzo dobry

2

Dobry film na tv4, bogowie ulicy

0

@VegetaPolska ta vini to dzisiaj postarał się żeby nie wkurwiac kibiców Barcy za bardzo swoją twarzą bo piłki nie ma to go nie pokazują

3

Oho, araujo kontuzja

0

Wszedł ktoś z ławki i już kontry nie idą xd trzeba grać całe mecze jednym składem

2

Zabawa jak za dawnych lat

1

No bombel wrócił do swojej dyspozycji strzeleckiej xd zaraz 1 2 będzie

3

Na razie spotkanie gołej dupy z batem, także nic tylko dalej lać i patrzeć czy równo puchnie

0

Dobrze że to zmieścił tapiniarz xd ładna akcja

3

Pedri fatalna decyzja

0

Teraz oby nie bronić do końca meczu tego wyniku

8

Sztanga wyjaśnia brzydala

2

Jedziemy z nimi jak z furą gnoju, puchar będzie nasz

1

W końcu jakaś atmosfera w tej arabii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?