ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 może artykuł ile dopłacamy do matek ze wschodu?
0
Beres jaki sabotaż, zaraz będzie wędka
1
Bereszynski xd piękny powrót
0
@Rust_Cohle czemu ten łeb już allaha wzywał
1
Napoli jakie koszulki xd
1
Puchar króla leci na tvp sport jak komuś meczów brakuje ;)
0
@PatrychoO szkoda że nie przegrali bo fajny kursik 25 na arabie był grany
2
@NaFazieHitman dzięki mordeczko za typ na kamerun, podwoiłem se stówkę
3
W piłce ręcznej nie ma już słabych drużyn.. oprócz Polski
0
Ale kozacko rzuca karne ten chłopek z arabii, super technika
0
Rombel se chyba film ogląda na tableciku
0
@karci0 widocznie reszta też tak pomyślała xd
1
@Salchent chyba że się ciśnie fbw
0
@lucca87 no właśnie, zaczął szybko dziadować widocznie skoro tyle kontuzji łapie
0
@lucca87 sprawdź sobie ile on razy zagrał w ostatnim półroczu
5
TOP7 we Włoszech już się wykrystalizowało, teraz walka o jak najwyższe pozycje za plecami Neapolu
0
@Piotr,1985 oczywiście, też bardzo dobry
2
Dobry film na tv4, bogowie ulicy
0
@VegetaPolska ta vini to dzisiaj postarał się żeby nie wkurwiac kibiców Barcy za bardzo swoją twarzą bo piłki nie ma to go nie pokazują
3
Oho, araujo kontuzja
0
Wszedł ktoś z ławki i już kontry nie idą xd trzeba grać całe mecze jednym składem
2
Zabawa jak za dawnych lat
1
No bombel wrócił do swojej dyspozycji strzeleckiej xd zaraz 1 2 będzie
3
Na razie spotkanie gołej dupy z batem, także nic tylko dalej lać i patrzeć czy równo puchnie
0
Dobrze że to zmieścił tapiniarz xd ładna akcja
3
Pedri fatalna decyzja
0
Teraz oby nie bronić do końca meczu tego wyniku
8
Sztanga wyjaśnia brzydala
2
Jedziemy z nimi jak z furą gnoju, puchar będzie nasz
1
W końcu jakaś atmosfera w tej arabii