0

Kownacki i karbownik są gwiazdami w tej 2 Bundeslidze, to wiele mówi o poziomie. Myślę że to liga na poziomie ekstraklasy

6

@paweldunajecfcb i to jest wasz idol? Bo mój tak

2

@P33ck najlepsi kibice w ekstra

0

@Ojciec5tkidzieci ciekawsze wydaje mi się patrzenie w sufit pół dnia

3

Dziś będzie czwarty, Garcia z Alonso na środku będą nie do przejścia

5

@Janiama żeby miał z czego wycinać, przeczytałeś w ogóle ten post czy już z automatu musisz być mądrzejszy?

4

@TheNekro94 jak zaczynałem na siłkę chodzić w wieku 18 lat to ważyłem 67kg przy 186cm wzrostu xd. Obecnie 25 lat i około 100kg staram się trzymać cały czas, co jakiś czas tylko schodzę parę kilo żeby brzuch odsłonić przed latem, tak to nie ograniczam się z żarciem.

0

Rakitic wrzucił post na fb, po zdjęciu myślałem że nie żyje

3

@mrboom nowa panienka vegety na pewno się spojrzy

3

@Kessie za 5 lat w ukropolu o takim sprzęcie tylko młody pomarzy :D

0

Moje typy dziś:
Śląsk, Barca, Raków, Sevilla, Inter, Bayern

3

Ekstraklasa wita nas po przerwie workiem goli, chyba trenerom po mundialu spodobała się taktyka Czesława

0

Poznański dembele na ps w Lechu, niezły odjazd zrobił obrońcy

0

@draxidox chłopaki nie płaczą

0

I cyk stówka na real i rano pół koła w kieszeni (:

0

Komentarze na fb tvp sport pod postem o lewusie to złoto xd

0

@draxidox ponoć rodzice od narodzin syna zaczynają zbierać siano na to wszystko

0

Widzę w meczach atalanty znowu zaczął się wesoły futbol, to mi się podoba

8

@Firestone żadnych polokow o imieniu czesiek i jurek

10

@marcin62 przecież to prawda

0

Ciekawe czy coś o papieżu powie

0

@Emhyr może być grubo na stadionie

0

@Jarema2000 w bramce gra Wolf, sicko ma dobry rzut z dystansu i to tyle, Olejniczak to może poziom azoty Puławy, Gębala w obronie ok

1

@okiemtypera_lucaxx95 tylko moryto

0

@Malibu wątpię że po city pójdzie do innego klubu w anglii

0

@KlonaZepan i gdzie pójdzie, nigdzie nie dostanie takiej kasy na transfery

2

Ech chyba united się odbudowuje powoli.. szkoda, piękne były te ich lata na dnie

3

Fajna czerwona xd

0

Jednak można do skrzydła podać czasem

0

Bilbao jak gniecie espanyol, maszyna Ernesto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?