ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kownacki i karbownik są gwiazdami w tej 2 Bundeslidze, to wiele mówi o poziomie. Myślę że to liga na poziomie ekstraklasy
6
@paweldunajecfcb i to jest wasz idol? Bo mój tak
2
@P33ck najlepsi kibice w ekstra
0
@Ojciec5tkidzieci ciekawsze wydaje mi się patrzenie w sufit pół dnia
3
Dziś będzie czwarty, Garcia z Alonso na środku będą nie do przejścia
5
@Janiama żeby miał z czego wycinać, przeczytałeś w ogóle ten post czy już z automatu musisz być mądrzejszy?
4
@TheNekro94 jak zaczynałem na siłkę chodzić w wieku 18 lat to ważyłem 67kg przy 186cm wzrostu xd. Obecnie 25 lat i około 100kg staram się trzymać cały czas, co jakiś czas tylko schodzę parę kilo żeby brzuch odsłonić przed latem, tak to nie ograniczam się z żarciem.
0
Rakitic wrzucił post na fb, po zdjęciu myślałem że nie żyje
3
@mrboom nowa panienka vegety na pewno się spojrzy
3
@Kessie za 5 lat w ukropolu o takim sprzęcie tylko młody pomarzy :D
0
Moje typy dziś:
Śląsk, Barca, Raków, Sevilla, Inter, Bayern
3
Ekstraklasa wita nas po przerwie workiem goli, chyba trenerom po mundialu spodobała się taktyka Czesława
0
Poznański dembele na ps w Lechu, niezły odjazd zrobił obrońcy
0
@draxidox chłopaki nie płaczą
0
I cyk stówka na real i rano pół koła w kieszeni (:
0
Komentarze na fb tvp sport pod postem o lewusie to złoto xd
0
@draxidox ponoć rodzice od narodzin syna zaczynają zbierać siano na to wszystko
0
Widzę w meczach atalanty znowu zaczął się wesoły futbol, to mi się podoba
8
@Firestone żadnych polokow o imieniu czesiek i jurek
10
@marcin62 przecież to prawda
0
Ciekawe czy coś o papieżu powie
0
@Emhyr może być grubo na stadionie
0
@Jarema2000 w bramce gra Wolf, sicko ma dobry rzut z dystansu i to tyle, Olejniczak to może poziom azoty Puławy, Gębala w obronie ok
1
@okiemtypera_lucaxx95 tylko moryto
0
@Malibu wątpię że po city pójdzie do innego klubu w anglii
0
@KlonaZepan i gdzie pójdzie, nigdzie nie dostanie takiej kasy na transfery
2
Ech chyba united się odbudowuje powoli.. szkoda, piękne były te ich lata na dnie
3
Fajna czerwona xd
0
Jednak można do skrzydła podać czasem
0
Bilbao jak gniecie espanyol, maszyna Ernesto