ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 w anglii to normalka
0
Będzie karniaczek
0
Jeszcze jest nadzieja dla kuponu
2
@Comentateiro bardzo pewny bramkarz, swoją drogą świetnie się porusza w tym wieku
0
Dobrze Chelsea zaczęła ale im dalej w las tym gorzej
2
I cyk gol z dupy dla whu
1
Ale dał piłe Enzo..
0
Wiadomo na jakie meczycho dziś udaje się Santos?
0
Ivi obciął włosy i talent stracił chyba
0
A niby PZPN pod legie każe gwizdać
0
Pinokio morawiecki i 1 0 dla mielca
3
Raków po 3 punkty
12
@GOATessi w dodatku inter walczacy o wyjście z grupy
0
Siuuuuuuuuuuuuuuuu
1
@escarabajo nie ma to jak z romy uciekać do galaty xd po chopie
6
Flamengo XD potężna brazylijska piłka
4
@NaFazieHitman jako Ślązak jestem za
0
Piękne to były lata kiedy United był poniżany przez City.
0
W końcu ten pajac rombel wyrzucony, 4 lata zmarnowane.
1
Ferran super piłeczka xd
0
Lejemy ich aż miło
3
Dobre to było trza przyznać
0
Raphinha szaleje
4
Piękna piła raphinhi
1
Kessie szaleje.
0
@gorgota czyhrynski
6
@Rust_Cohle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale girona partoli sety
1
Stawiajcie wieczorem X2 żebyśmy na pewno wygrali ;)
2
Wieczorem robimy -8 i już pewnym krokiem po majstra