0

@FcPortoFan1999 w anglii to normalka

0

Będzie karniaczek

0

Jeszcze jest nadzieja dla kuponu

2

@Comentateiro bardzo pewny bramkarz, swoją drogą świetnie się porusza w tym wieku

0

Dobrze Chelsea zaczęła ale im dalej w las tym gorzej

2

I cyk gol z dupy dla whu

1

Ale dał piłe Enzo..

0

Wiadomo na jakie meczycho dziś udaje się Santos?

0

Ivi obciął włosy i talent stracił chyba

0

A niby PZPN pod legie każe gwizdać

0

Pinokio morawiecki i 1 0 dla mielca

3

Raków po 3 punkty

12

@GOATessi w dodatku inter walczacy o wyjście z grupy

0

Siuuuuuuuuuuuuuuuu

1

@escarabajo nie ma to jak z romy uciekać do galaty xd po chopie

6

Flamengo XD potężna brazylijska piłka

4

@NaFazieHitman jako Ślązak jestem za

0

Piękne to były lata kiedy United był poniżany przez City.

0

W końcu ten pajac rombel wyrzucony, 4 lata zmarnowane.

1

Ferran super piłeczka xd

0

Lejemy ich aż miło

3

Dobre to było trza przyznać

0

Raphinha szaleje

4

Piękna piła raphinhi

1

Kessie szaleje.

0

@gorgota czyhrynski

6

@Rust_Cohle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale girona partoli sety

1

Stawiajcie wieczorem X2 żebyśmy na pewno wygrali ;)

2

Wieczorem robimy -8 i już pewnym krokiem po majstra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?