0

Gavi jak zwykle musi poszczekać, kiedyś wyrośnie z tego

0

Dawać po ten remis chociaż

0

Komentarz usunięty

0

Cadiz zapłaci rachunek, będzie pewne 1 0

0

Już się poddali

0

Spalony był brzydala

2

Stegen w lidze by to złapał

1

Jednak xavi out

0

De gea piękna interwencja

2

No i co malkontenci, kto miał rację Xavi czy wy

11

Araujo ino biega i wali przed siebie, dajcie go na środek a kounde na prawo bo to przecież jakiś kabaret

16

Pedri po prostu wolał zejść żeby być gotowy w stu procentach na cadiz

1

Roberto na karuzele wrzucony xd

6

No i zajechany pedri, dobrze że Roberto wchodzi to nie odczujemy różnicy XDD

0

Dobra alba pajacu nie udawaj

1

No i zaczyna się.. ta drużyna chyba nigdy nie wstanie z kolan w pucharach europejskich

0

Raphinha coś szybciej dzisiaj biega

1

Też wam zacięło w 20:24?

0

12 minuta meczu, załadowała mi się w końcu optymalna jakość na viaplay xd

0

@Matheu12 4xa.

1

Alonso i Alba dostali szanse od Xaviego dziś żeby się rozegrać przed trudnym meczem z Cadiz

2

@Janas11224 psikam go gazem i dzwonie na 997

1

@Flyingbetoniarka jak to komu, więcej niż klubowi

2

@VamosRakieta vinicius wyklęty do pączka zamknięty

3

@Persili te szwedzkie fiuty mają wyłączność na to

0

@Pawel13sz i od razu hat trick

0

Muły dzisiaj minimum 3 brameczki dostaną, my klasycznie 0 z tyłu. Myślę że na rewanż trochę Xavi będzie mógł porotować, pograją w końcu Fati czy Torre.

1

@VamosRakieta jutro nasz dzień, ale będą dymy na bambie

0

GOOOOOL Adeyemi

0

City 38% posiadania, ktoś pamięta kiedy ostatnio taka sytuacja miała miejsce? Czyżby Pep w końcu wyciągnął wnioski że można inaczej wygrać niż klepaniną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?