ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi jak zwykle musi poszczekać, kiedyś wyrośnie z tego
0
Dawać po ten remis chociaż
0
Komentarz usunięty
0
Cadiz zapłaci rachunek, będzie pewne 1 0
0
Już się poddali
0
Spalony był brzydala
2
Stegen w lidze by to złapał
1
Jednak xavi out
0
De gea piękna interwencja
2
No i co malkontenci, kto miał rację Xavi czy wy
11
Araujo ino biega i wali przed siebie, dajcie go na środek a kounde na prawo bo to przecież jakiś kabaret
16
Pedri po prostu wolał zejść żeby być gotowy w stu procentach na cadiz
1
Roberto na karuzele wrzucony xd
6
No i zajechany pedri, dobrze że Roberto wchodzi to nie odczujemy różnicy XDD
0
Dobra alba pajacu nie udawaj
1
No i zaczyna się.. ta drużyna chyba nigdy nie wstanie z kolan w pucharach europejskich
0
Raphinha coś szybciej dzisiaj biega
1
Też wam zacięło w 20:24?
0
12 minuta meczu, załadowała mi się w końcu optymalna jakość na viaplay xd
0
@Matheu12 4xa.
1
Alonso i Alba dostali szanse od Xaviego dziś żeby się rozegrać przed trudnym meczem z Cadiz
2
@Janas11224 psikam go gazem i dzwonie na 997
1
@Flyingbetoniarka jak to komu, więcej niż klubowi
2
@VamosRakieta vinicius wyklęty do pączka zamknięty
3
@Persili te szwedzkie fiuty mają wyłączność na to
0
@Pawel13sz i od razu hat trick
0
Muły dzisiaj minimum 3 brameczki dostaną, my klasycznie 0 z tyłu. Myślę że na rewanż trochę Xavi będzie mógł porotować, pograją w końcu Fati czy Torre.
1
@VamosRakieta jutro nasz dzień, ale będą dymy na bambie
0
GOOOOOL Adeyemi
0
City 38% posiadania, ktoś pamięta kiedy ostatnio taka sytuacja miała miejsce? Czyżby Pep w końcu wyciągnął wnioski że można inaczej wygrać niż klepaniną