ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal ma teraz serie meczów z przeciętniakami także jest szansa znów odskoczyć
1
Arteta tera whitea wpuszcza xdd ładnie swojej drużynie kij w szprychy wpierdolił
0
2 połowa zdecydowanie dla city
2
Jeszcze Karim łyknie lewusa
0
@AFA90 mecz na tvp też leci
2
Ale ładnie silva z dłoni pociągnął
1
Ale poszedł mudryk, ma depniecie
0
Dziś jest ten dzień w którym chelsea odpala
0
Arsenal to wygra
1
Na flashscore dodali xG do statystyk meczu
3
Kto podołki kopie, ten zakopie.
11
Ciekawe czy janiama zadowolony że jego kandydat na prezydenta RP zabroni niedługo jeść ludziom mięso
0
Ja pierdole....
0
GOOOOOL BRAWO GOOOAT
0
Kurwa prawie goat z brameczka
0
Złego napadziora wzięliśmy z bayernu
0
Navas by to w zęby złapał
0
Ciul jaka zadyma, jak na legii
1
Dawać mambeppe bo się nie da patrzeć na te miernoty paryskie
5
Jedynki wypadły dla jego
1
Oho, wrócił nasz dar boży
3
@MrShakira nic tam nie ma, lepiej do karpacza jedź
0
Dobrze że polsat mistrzostw świata nie wykupił bo byśmy se pooglądali lagi i jeszcze w ppv
0
Milan już prowadzi
0
@Klaudiaa8 no zajebiscie się zapowiada z tym dźwiękiem spóźnionym
0
Pierdolony polsat i viaplay.. szkoda że canal plus już nie ma kasy żeby z nimi przetargi wygrywać
1
Kurwa co jest z tym dźwiękiem
0
Upamecano to jakiś zaginiony brat Bombla chyba
0
Cienko składy tych drużyn wyglądają dziś.
2
@Thoms94 na pewno nie jabra XD