0

Arsenal ma teraz serie meczów z przeciętniakami także jest szansa znów odskoczyć

1

Arteta tera whitea wpuszcza xdd ładnie swojej drużynie kij w szprychy wpierdolił

0

2 połowa zdecydowanie dla city

2

Jeszcze Karim łyknie lewusa

0

@AFA90 mecz na tvp też leci

2

Ale ładnie silva z dłoni pociągnął

1

Ale poszedł mudryk, ma depniecie

0

Dziś jest ten dzień w którym chelsea odpala

0

Arsenal to wygra

1

Na flashscore dodali xG do statystyk meczu

3

Kto podołki kopie, ten zakopie.

11

Ciekawe czy janiama zadowolony że jego kandydat na prezydenta RP zabroni niedługo jeść ludziom mięso

0

Ja pierdole....

0

GOOOOOL BRAWO GOOOAT

0

Kurwa prawie goat z brameczka

0

Złego napadziora wzięliśmy z bayernu

0

Navas by to w zęby złapał

0

Ciul jaka zadyma, jak na legii

1

Dawać mambeppe bo się nie da patrzeć na te miernoty paryskie

5

Jedynki wypadły dla jego

1

Oho, wrócił nasz dar boży

3

@MrShakira nic tam nie ma, lepiej do karpacza jedź

0

Dobrze że polsat mistrzostw świata nie wykupił bo byśmy se pooglądali lagi i jeszcze w ppv

0

Milan już prowadzi

0

@Klaudiaa8 no zajebiscie się zapowiada z tym dźwiękiem spóźnionym

0

Pierdolony polsat i viaplay.. szkoda że canal plus już nie ma kasy żeby z nimi przetargi wygrywać

1

Kurwa co jest z tym dźwiękiem

0

Upamecano to jakiś zaginiony brat Bombla chyba

0

Cienko składy tych drużyn wyglądają dziś.

2

@Thoms94 na pewno nie jabra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?