ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdole ile można akcji spieprzyć..
0
Pedri ma parę w nodze jak mały chłopiec
0
@Salchent nic nowego u niego
0
Zdejmijcie tego drewnioka z dziewiątka xd
1
@Bartula dobrze ze ma czym straszyć
0
Bednarek XDD Co za bramkarz
14
Idealne miejsce na nowy film netflixa
0
@maroon do wygrania był piknik z baśką przy granicy z Białorusią
0
Ale dał piłeczkę teraz pereira niczym Alves
0
@IronSanHybrid pewnie to polacy z ziemi obiecanej
1
@kuz delikatnie byłem wystraszony ale już wszystko git, ćwicz dalej
1
Dobrze że żadnym dzieciom piniendzy nie wpłacom to mi nie zabioro nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20
@Veysel mam nadzieję że te dwa nazwiska to troll
1
@tristan87 zlewaczałe zryte główki
7
@Jakub1513 trenbolon + masteron i cie stara nie pozna
1
Ciekawe ile tym razem wklepiemy białym, już nie mogę się doczekać zirytowanej mordy viniego jak kolejny raz Araujo będzie go gasił jak peta
0
@BorzyKrzys krzyś gonciarz?
0
Brawo granerud, wspaniały skoczek i człowiek
1
@MesQueUnClub96 poszedł gościu lewym skrzydłem 1 na 1 z calabria
0
Cyk karny dla sassuolo.. co ten Milan robi
0
Dawaj Pioli Leao na boisko bo żal patrzeć na ten Milan ostatnio
1
Potem to już może nie wracać
2
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 widzę że masz problem z czytaniem, może wróć lepiej do typowania. Chociaż z tym też nie najlepiej.
0
@Emhyr nie mówię że źle, zwycięstwa i 0 z tyłu jak najbardziej na plus, ale gra naszych od meczu z Realem to naprawdę kaszana.
1
@okiemtypera_lucaxx95 polaczkowe skrajności..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr nie wiem.. dzisiaj odpuściłem po 1 połowie, gra i zachowania zawodników w wielu sytuacjach niczym w polskiej lidze, zenada
4
Ja pierdole 3 mecz z rzędu 1 0... fajnie ze są zwycięstwa ale się czuje jakbym był kibicem materaców
9
Buskets co jaja pokazał xd chyba po siłce dziś