0

Trzeba mieć nadzieję że Bravo już nie będzie miał siły się rzucać w karnych

1

Czarodziej z tego kessiego, aż niemożliwe że on w każdym meczu wchodzi z ławki i gea dokładnie to samo gówno xd jest powtarzalny chociaż

0

@KrwawiaceoczyVEB przecież to było wiadome. Koeman też był wielką legendą

6

Piękne wejście felixa do Chelsea

0

@prucnalkam boki można pozmieniać ale baran rozregulował wszystko

1

Już tam spalonego szukali haha

1

Pięknie to skleił jajami i pietka weszła

1

Świetna zmiana alonso

0

Ech co za wykończenie

2

@neeed z bilbao

2

Strzelać chłopy bo poloki muszą do tyry rano wstać

2

@Azi pięknie nas wtedy przekręcili, piłka była chyba z metr za linią

4

Dobra można dalej ich hejtować

0

To co czas na kessiego i alonso xd

1

Najlepszego grajka zdejmuje a drzewo dalej na boisku xd

0

@macio_944 mogli w Polsce zrobić z udziałem specjalnego gościa, Króla Jarosława

3

Dembele ich kręci jak małe dzieci

0

Dobrze że drewniakowi to pod nogi spadło

1

@Deeespacito ja po mundialu tak mam z każdym polskim kopaczem

2

@don'T.R.I.P.e messi by się idealnie w linie wkleił

3

Dobrze że dziadzio na bramce stoi

0

Co on kurwa wyrabia, dawać wędkę pulokowi

1

@bari_94 dziękuję

11

Lewus formę z kadry dalej trzyma

0

Dziadka Bravo już strzyka w stawach, nic dziwnego

0

@Rust_Cohle wypłać to będziesz tylko 9 ziko do tyłu a nie 89

0

Ależ ten de jong piłeczki posyła, jaki on jest dobry

0

Naprzód Barco po zwycięstwo, po pierwszy puchar Xaviego

0

@MESSIah16 dobra już dajcie spokój bo nawijacie o tym jak baby na pudelku

0

Nasz kapitan przyszły znów źle stanął, nowe nie znałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?