ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba mieć nadzieję że Bravo już nie będzie miał siły się rzucać w karnych
1
Czarodziej z tego kessiego, aż niemożliwe że on w każdym meczu wchodzi z ławki i gea dokładnie to samo gówno xd jest powtarzalny chociaż
0
@KrwawiaceoczyVEB przecież to było wiadome. Koeman też był wielką legendą
6
Piękne wejście felixa do Chelsea
0
@prucnalkam boki można pozmieniać ale baran rozregulował wszystko
1
Już tam spalonego szukali haha
1
Pięknie to skleił jajami i pietka weszła
1
Świetna zmiana alonso
0
Ech co za wykończenie
2
@neeed z bilbao
2
Strzelać chłopy bo poloki muszą do tyry rano wstać
2
@Azi pięknie nas wtedy przekręcili, piłka była chyba z metr za linią
4
Dobra można dalej ich hejtować
0
To co czas na kessiego i alonso xd
1
Najlepszego grajka zdejmuje a drzewo dalej na boisku xd
0
@macio_944 mogli w Polsce zrobić z udziałem specjalnego gościa, Króla Jarosława
3
Dembele ich kręci jak małe dzieci
0
Dobrze że drewniakowi to pod nogi spadło
1
@Deeespacito ja po mundialu tak mam z każdym polskim kopaczem
2
@don'T.R.I.P.e messi by się idealnie w linie wkleił
3
Dobrze że dziadzio na bramce stoi
0
Co on kurwa wyrabia, dawać wędkę pulokowi
1
@bari_94 dziękuję
11
Lewus formę z kadry dalej trzyma
0
Dziadka Bravo już strzyka w stawach, nic dziwnego
0
@Rust_Cohle wypłać to będziesz tylko 9 ziko do tyłu a nie 89
0
Ależ ten de jong piłeczki posyła, jaki on jest dobry
0
Naprzód Barco po zwycięstwo, po pierwszy puchar Xaviego
0
@MESSIah16 dobra już dajcie spokój bo nawijacie o tym jak baby na pudelku
0
Nasz kapitan przyszły znów źle stanął, nowe nie znałem