ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO ale to akurat fakt że argentyczycy to buce i prostaki xd a messi to sam siebie wyjątkowo przechodzi na tym turnieju, już ta głupia piątkę mógł zbic z lewym w tamtej sytuacji bo nic mu nie zrobił
0
Turski jakbyś tyle sterydów zjadł co erslan to też byś stał xd
0
@jacob345 obecnie fame mma, ale ich nie liczymy
0
I te dzbany gwiżdżące
0
Z rudego to jest Turek jak ze mnie xd śmieszna hipokryzja polaczkow
0
Rutek lepiej do parnase nie podchodź nawet bo w 1szej rundzie to się skonczy
0
@Nieznajomy ta...
4
Eskiev wygrał ale pewnie ksw da wina rutkowi
0
Dwóch zapaśników się trzaska w stójce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wow brawo Grzebyk
1
@bartas97 jego życie jego sprawa
0
Deutsche pig jak łatwo padł xd
0
No niezly ten gnidko
1
@Przemek2323 tak będzie na pewno
0
Brawo domin, ubiłes pupilka komentatorów
1
Świetna walka domin likus
2
Likus zacznij coś jeść bo z taką wagą to możesz ubić swoją młodsza siostrę
1
@Barwindg polacy wszystko przepierdola
7
@Fabik87 polsza to ostatnio w tyle nawet z rozróbami na trybunach
0
Czeczeny teraz rządzą w mma, na każdej gali na świecie pełno ich i każdy pod inną flagą
0
@haryveb944 jakie pustki jak bilety zeszły w kilka dni, po prostu nikogo nie interesują walki kobiet
0
Ta ukrainka to tyle miała woli walki co masza na high league xd
0
Kto tam tak sepleni na majku KSW
2
Chciałbym być Chorwatem teraz i opijać 3 miejsce
3
Zasłużone zwycięstwo gratulacje
0
Ciekawe ile ronaldziarze będą jeszcze gnębić tą małą z maroka
18
Brawo Marciniak, oby bez żadnej lipy w finale
0
@A4ron nie.
1
@kryhaa b-klasowe motto