3

@PatrychoO ale to akurat fakt że argentyczycy to buce i prostaki xd a messi to sam siebie wyjątkowo przechodzi na tym turnieju, już ta głupia piątkę mógł zbic z lewym w tamtej sytuacji bo nic mu nie zrobił

0

Turski jakbyś tyle sterydów zjadł co erslan to też byś stał xd

0

@jacob345 obecnie fame mma, ale ich nie liczymy

0

I te dzbany gwiżdżące

0

Z rudego to jest Turek jak ze mnie xd śmieszna hipokryzja polaczkow

0

Rutek lepiej do parnase nie podchodź nawet bo w 1szej rundzie to się skonczy

0

@Nieznajomy ta...

4

Eskiev wygrał ale pewnie ksw da wina rutkowi

0

Dwóch zapaśników się trzaska w stójce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wow brawo Grzebyk

1

@bartas97 jego życie jego sprawa

0

Deutsche pig jak łatwo padł xd

0

No niezly ten gnidko

1

@Przemek2323 tak będzie na pewno

0

Brawo domin, ubiłes pupilka komentatorów

1

Świetna walka domin likus

2

Likus zacznij coś jeść bo z taką wagą to możesz ubić swoją młodsza siostrę

1

@Barwindg polacy wszystko przepierdola

7

@Fabik87 polsza to ostatnio w tyle nawet z rozróbami na trybunach

0

Czeczeny teraz rządzą w mma, na każdej gali na świecie pełno ich i każdy pod inną flagą

0

@haryveb944 jakie pustki jak bilety zeszły w kilka dni, po prostu nikogo nie interesują walki kobiet

0

Ta ukrainka to tyle miała woli walki co masza na high league xd

0

Kto tam tak sepleni na majku KSW

2

Chciałbym być Chorwatem teraz i opijać 3 miejsce

3

Zasłużone zwycięstwo gratulacje

0

Ciekawe ile ronaldziarze będą jeszcze gnębić tą małą z maroka

18

Brawo Marciniak, oby bez żadnej lipy w finale

0

@A4ron nie.

1

@kryhaa b-klasowe motto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?