ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie zazdroszczę dzisiaj mieszkańcom Paryża, nieważne czy maroko wygra czy przegra to i tak spłonie parę aut
0
@Firestone ale Francja to już na pewno ich wyjaśni
0
Swoją drogą to jutro dopiero pierwszy raz obejrze mecz mAroko, bo zawsze grali o wczesnych porach jak byłem w robocie, ciekawe co pokażą
0
Mam nadzieję że jutro emiraty francuskie nie dadzą tyłka i dostaniemy kozacki finał
0
Alvarez po sezonie niech śmiga gdzieś grać pierwsze skrzypce a nie kisić się na ławie w city
0
Walter poszedł do piachu
3
Messi jak odszedł to zaraz stracił ten gen frajerstwa, jakby dalej w Barcy grał to połowy tych karnych by nie trafił
0
Modric to jest wszędzie, niezly świr
0
Meczycho się szykuje..
2
@Medium sory już nie będę dzwonił
4
Jeszcze dwie godziny i Janek zabiera pas do Polski
1
@kaczor10 damy radę dla Jana
3
@kaczor10 czekam na prawdziwy sport. Janek bierze to
1
@gumaz wioska gdzieś w chorwacji
0
Hajs w plecy, za to szczęśliwy
2
@NaFazieHitman wyjątkowo za czarnym
1
Dawaj albert, wygrywasz i 6 stówek w kabzy
5
Dubiel pedofil z balenciaga się wozi
0
@Barca1992 mordeczko ty napychasz kieszenie argentyskiej patologii oglądając tvp i nikt pretensji nie ma. To moje zdanie
2
@KlonaZepan polska jest królową frikow, lamusy z zachodu mogą się uczyć jak się robi hajs
2
Ciekawe ile muranscy zarobili na tym wale XD
1
@tristan87 od 15 lat
0
@MESSIah16 messi nawet po swojemu sepleni jak moja była z parówką w buzi więc to nie ma znaczenia. On ma swój własny język
0
@barcelonaLM to jak niemcy za nich trzymają kciuki to oby nie wygrali
0
@Sysia11 coś chyba wspominała o sysi11 ale nie zrozumiałem dokładnie
4
Jutro o 6 rano wszyscy oglądamy i trzymamy kciuki za cieszyńskiego księcia
1
@Kluivert_P Janek win
5
Brawo Leh, oglądałem kiedyś h1z1
0
Cieszę się że angole odpadli ale pokazali się bardzo dobrze w tym meczu
0
Europa dziś zapłonie xd