11

Nie zazdroszczę dzisiaj mieszkańcom Paryża, nieważne czy maroko wygra czy przegra to i tak spłonie parę aut

0

@Firestone ale Francja to już na pewno ich wyjaśni

0

Swoją drogą to jutro dopiero pierwszy raz obejrze mecz mAroko, bo zawsze grali o wczesnych porach jak byłem w robocie, ciekawe co pokażą

0

Mam nadzieję że jutro emiraty francuskie nie dadzą tyłka i dostaniemy kozacki finał

0

Alvarez po sezonie niech śmiga gdzieś grać pierwsze skrzypce a nie kisić się na ławie w city

0

Walter poszedł do piachu

3

Messi jak odszedł to zaraz stracił ten gen frajerstwa, jakby dalej w Barcy grał to połowy tych karnych by nie trafił

0

Modric to jest wszędzie, niezly świr

0

Meczycho się szykuje..

2

@Medium sory już nie będę dzwonił

4

Jeszcze dwie godziny i Janek zabiera pas do Polski

1

@kaczor10 damy radę dla Jana

3

@kaczor10 czekam na prawdziwy sport. Janek bierze to

1

@gumaz wioska gdzieś w chorwacji

0

Hajs w plecy, za to szczęśliwy

2

@NaFazieHitman wyjątkowo za czarnym

1

Dawaj albert, wygrywasz i 6 stówek w kabzy

5

Dubiel pedofil z balenciaga się wozi

0

@Barca1992 mordeczko ty napychasz kieszenie argentyskiej patologii oglądając tvp i nikt pretensji nie ma. To moje zdanie

2

@KlonaZepan polska jest królową frikow, lamusy z zachodu mogą się uczyć jak się robi hajs

2

Ciekawe ile muranscy zarobili na tym wale XD

1

@tristan87 od 15 lat

0

@MESSIah16 messi nawet po swojemu sepleni jak moja była z parówką w buzi więc to nie ma znaczenia. On ma swój własny język

0

@barcelonaLM to jak niemcy za nich trzymają kciuki to oby nie wygrali

0

@Sysia11 coś chyba wspominała o sysi11 ale nie zrozumiałem dokładnie

4

Jutro o 6 rano wszyscy oglądamy i trzymamy kciuki za cieszyńskiego księcia

1

@Kluivert_P Janek win

5

Brawo Leh, oglądałem kiedyś h1z1

0

Cieszę się że angole odpadli ale pokazali się bardzo dobrze w tym meczu

0

Europa dziś zapłonie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?