0

Cavani czemu nie lutowales po długim ech

0

Kurwa co ten trener Urugwaju zrobił tam nie ma kto strzelać

5

Nie można czegoś takiego zagwizdać ale dla arabii zagwizdali xd

1

@barcelonaLM grają na wyjebce jak Francja z tunezja

4

Dawać Urugwaj bramę

0

@maroon jaki miał a jaki ma teraz?
Edit: już widzę XDD

0

Nunez se ręką pomagał lol..

0

@Emhyr pdw Wojtek

8

Marokance dzisiaj komisariaty palą w Belgii, nowa forma świętowania

1

@Gwyn dobrze to wyliczyłeś

0

Auf wiedersehen

0

Ech.

1

@Emhyr nie no, hiszpania wyciąga na 3 2, Niemcy wygrywają i mają awans

0

Większe emocje dzisiaj niż przy tych naszych pokrakach

0

Piękny wieczór.

1

Panie Boże proszę aby somsiad nie wyszedł z grupy amen

0

Ale mu strzelił z byka

0

Ech niestety wyszła

1

@matirix20 ja lubię

2

Ten Simon jest jakiś niepoważny?

0

Dziś marokance będą w Paryżu fetować

1

Biedny Lukaku, mam nadzieję że sobie nic nie zrobi po tym hejcie który na niego spadł

0

@Ptasior zapomniałem o Mączyńskim, nawalka wtedy z niego maksa wyciągnął xd

0

@Ptasior najlepsze że pewnie wielu już nie pamięta, ale na euro 2016 na lewej stronie grał Jędrzejczyk, pełnił on rolę obecnego bereszynskiego

0

Qrwa ale się Maroko trafił skład.. myśmy mieli taki za nawalki, mocna prawa strona Piszczu z Kubą, Glik z Torino, Krycha w prime, na lewej turbo grosik no i atak lewy z milikiem, świetnie wtedy się uzupełniali.

0

Pierwszy mecz el ME gramy z Czechami na wyjeździe, zaś będzie murowanie xd

0

Po 36 latach wychodzimy z grupy na mś, może za następne 36 nauczymy się wymieniać kilka podań między sobą i przyjmować piłkę

0

Co za frajerzy z tego meksyku hehe a myślałem że większych od nas nie ma

0

Argentyna zostawia tyle miejsca z tyłu a my nic z kontry nie próbujemy.. długo już nie wytrzymamy z czystym kontem

0

Klasycznie psycha siadła hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?