ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cavani czemu nie lutowales po długim ech
0
Kurwa co ten trener Urugwaju zrobił tam nie ma kto strzelać
5
Nie można czegoś takiego zagwizdać ale dla arabii zagwizdali xd
1
@barcelonaLM grają na wyjebce jak Francja z tunezja
4
Dawać Urugwaj bramę
0
@maroon jaki miał a jaki ma teraz?
Edit: już widzę XDD
0
Nunez se ręką pomagał lol..
0
@Emhyr pdw Wojtek
8
Marokance dzisiaj komisariaty palą w Belgii, nowa forma świętowania
1
@Gwyn dobrze to wyliczyłeś
0
Auf wiedersehen
0
Ech.
1
@Emhyr nie no, hiszpania wyciąga na 3 2, Niemcy wygrywają i mają awans
0
Większe emocje dzisiaj niż przy tych naszych pokrakach
0
Piękny wieczór.
1
Panie Boże proszę aby somsiad nie wyszedł z grupy amen
0
Ale mu strzelił z byka
0
Ech niestety wyszła
1
@matirix20 ja lubię
2
Ten Simon jest jakiś niepoważny?
0
Dziś marokance będą w Paryżu fetować
1
Biedny Lukaku, mam nadzieję że sobie nic nie zrobi po tym hejcie który na niego spadł
0
@Ptasior zapomniałem o Mączyńskim, nawalka wtedy z niego maksa wyciągnął xd
0
@Ptasior najlepsze że pewnie wielu już nie pamięta, ale na euro 2016 na lewej stronie grał Jędrzejczyk, pełnił on rolę obecnego bereszynskiego
0
Qrwa ale się Maroko trafił skład.. myśmy mieli taki za nawalki, mocna prawa strona Piszczu z Kubą, Glik z Torino, Krycha w prime, na lewej turbo grosik no i atak lewy z milikiem, świetnie wtedy się uzupełniali.
0
Pierwszy mecz el ME gramy z Czechami na wyjeździe, zaś będzie murowanie xd
0
Po 36 latach wychodzimy z grupy na mś, może za następne 36 nauczymy się wymieniać kilka podań między sobą i przyjmować piłkę
0
Co za frajerzy z tego meksyku hehe a myślałem że większych od nas nie ma
0
Argentyna zostawia tyle miejsca z tyłu a my nic z kontry nie próbujemy.. długo już nie wytrzymamy z czystym kontem
0
Klasycznie psycha siadła hehe