0

Bielik z krycha już nie dają rady

0

Ale trza przyznać że ciekawy mecz

0

Z czego rzysz ..

0

Kesz out.

0

Bielik przytulił synka

3

Ale będzie teraz obrona czestochowy

1

@mextexperu jak to po ladze nie było ty dzbanie

7

Ten lewy to jest jakiś dramat żenada

14

Co za symulanci obrzydlwi fuj a Allah patrzy

0

Powtórka będzie

2

Dramat gwizdac takie coś

1

Saudyjczycy nie wiedzą co się dzieje tak szybko gramy

8

Co ten lewy odjebal w ogóle.. dobrze że to wpadło jakoś

3

Żółta dla murzyna powinna być za tą rękę

0

Warto było postawić stówę na arabusów

4

Jak to Jezus faulował xd

0

Ja pierdole co to jest za wrzutka

0

@maroon jeśli to nie celtic lub rangers to poziom 1 ligi polskiej

0

Dzisiaj skoras i kaminski na skrzydłach, pojedziemy z nimi z kontry

0

Chyba wezmę się za nagrywanie kolejnej części bytomskiego mordoru

0

@Mads no przyczyną były te nerwy z powodu badania u lekarza i szybkie tętno

1

@Faro ja się boję, potem mam często zbyt wysokie tętno przy badaniach, raz z tego powodu zamknęli mnie na kardiologii na 3 dni i nic nie dały tłumaczenia że to ze stresu, jeszcze nafaszerowali mnie relanium o czym się dowiedziałem dopiero na wypisie który dostałem przy wyjściu

0

No to czekamy na laga bonito o 14, oj czuję że będę dziś bogatszy o parę stówek

0

@Firestone nie no po 6 2 z iranem to już trochę byli jednak

2

To co, anglicy już nie są faworytem do tytułu xd

0

@Medium czyli koniec strzelania

2

A la bamba chciała go ściągać w połowie xd

0

XDD Nie mogę qrwa z nich, piękny wieczór

0

Brzydal co robi

0

Łukasz PISZCZEEEEK, tymczasem Słoweńcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?