ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bielik z krycha już nie dają rady
0
Ale trza przyznać że ciekawy mecz
0
Z czego rzysz ..
0
Kesz out.
0
Bielik przytulił synka
3
Ale będzie teraz obrona czestochowy
1
@mextexperu jak to po ladze nie było ty dzbanie
7
Ten lewy to jest jakiś dramat żenada
14
Co za symulanci obrzydlwi fuj a Allah patrzy
0
Powtórka będzie
2
Dramat gwizdac takie coś
1
Saudyjczycy nie wiedzą co się dzieje tak szybko gramy
8
Co ten lewy odjebal w ogóle.. dobrze że to wpadło jakoś
3
Żółta dla murzyna powinna być za tą rękę
0
Warto było postawić stówę na arabusów
4
Jak to Jezus faulował xd
0
Ja pierdole co to jest za wrzutka
0
@maroon jeśli to nie celtic lub rangers to poziom 1 ligi polskiej
0
Dzisiaj skoras i kaminski na skrzydłach, pojedziemy z nimi z kontry
0
Chyba wezmę się za nagrywanie kolejnej części bytomskiego mordoru
0
@Mads no przyczyną były te nerwy z powodu badania u lekarza i szybkie tętno
1
@Faro ja się boję, potem mam często zbyt wysokie tętno przy badaniach, raz z tego powodu zamknęli mnie na kardiologii na 3 dni i nic nie dały tłumaczenia że to ze stresu, jeszcze nafaszerowali mnie relanium o czym się dowiedziałem dopiero na wypisie który dostałem przy wyjściu
0
No to czekamy na laga bonito o 14, oj czuję że będę dziś bogatszy o parę stówek
0
@Firestone nie no po 6 2 z iranem to już trochę byli jednak
2
To co, anglicy już nie są faworytem do tytułu xd
0
@Medium czyli koniec strzelania
2
A la bamba chciała go ściągać w połowie xd
0
XDD Nie mogę qrwa z nich, piękny wieczór
0
Brzydal co robi
0
Łukasz PISZCZEEEEK, tymczasem Słoweńcy