0

Moplikiem se jada na szychtaa, moplikiem se wracom z roboty

0

Ino na kadrę pojechali i już strzelają te nasze gwiazdki, jednak co dobry trener to dobry trener

0

Ten mecz argentyny to taki sam myk jak polska zawsze robiła przed jakimś turniejem, meczyk z litwą 5 0 i humor gituwa

0

@Kuba_1 tak jak turbogrosik

0

@Chaoss ta, bodnarchuk-glück-caviar

3

Ciekawe czy Messi coś postrzela lepszym drużynom takim jak Polska, czy jego wyczyny w tym sezonie skończą się na ekipach pokroju ZEA czy Guingamp w Ligue1

2

Messi asysta ze Zjednoczoną Arabią Saudyjską

1

@Sau_Ron ino nikt balonika nie pompuje

1

@pt9 krzysiek stano

1

@AdiKingu96 taki to naród ohydny

0

Komentarz usunięty

1

Oby Urugwaj odpadł szybko

0

@DonMatteo901 zajebiste

0

Chłop co będzie tera dyndał chyba do końca konfy

0

@Ojciec5tkidzieci bolzga w pigułce

0

Bottas dziś dobra jazda, byłby wyżej gdyby nie sc

0

Brawo mercedesy

2

Ciśnie mocno Hamilton

4

Mocny początek wyścigu

0

Dymy we Wrocławiu

0

Już Rossiego z Radomiaka nie powinno być na boisku

2

@Janas11224 dymometr wyjebany poza skalę

0

@marcinK0000 ta, widać że jest w formie bo piłka się trzyma jego nogi, w zeszłym sezonie ciągle miał straty w takich sytuacjach

0

Mapembe się zbugował jak w fifie xd

0

Grabara opluty XD

1

Hahah szejki frajerzy

0

@gumaz dzisiaj słabo, max 110x4 bo coś gardło boli od czwartku

10

@barcelonaLM już nie mogę się doczekać tego

2

Sobota godzina 10, ja już po treningu siłowym, bo jak to mówią samo się nic nie zrobi, cierpliwy to i kamień ugotuje

1

Magnusen XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?