ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moplikiem se jada na szychtaa, moplikiem se wracom z roboty
0
Ino na kadrę pojechali i już strzelają te nasze gwiazdki, jednak co dobry trener to dobry trener
0
Ten mecz argentyny to taki sam myk jak polska zawsze robiła przed jakimś turniejem, meczyk z litwą 5 0 i humor gituwa
0
@Kuba_1 tak jak turbogrosik
0
@Chaoss ta, bodnarchuk-glück-caviar
3
Ciekawe czy Messi coś postrzela lepszym drużynom takim jak Polska, czy jego wyczyny w tym sezonie skończą się na ekipach pokroju ZEA czy Guingamp w Ligue1
2
Messi asysta ze Zjednoczoną Arabią Saudyjską
1
@Sau_Ron ino nikt balonika nie pompuje
1
@pt9 krzysiek stano
1
@AdiKingu96 taki to naród ohydny
0
Komentarz usunięty
1
Oby Urugwaj odpadł szybko
0
@DonMatteo901 zajebiste
0
Chłop co będzie tera dyndał chyba do końca konfy
0
@Ojciec5tkidzieci bolzga w pigułce
0
Bottas dziś dobra jazda, byłby wyżej gdyby nie sc
0
Brawo mercedesy
2
Ciśnie mocno Hamilton
4
Mocny początek wyścigu
0
Dymy we Wrocławiu
0
Już Rossiego z Radomiaka nie powinno być na boisku
2
@Janas11224 dymometr wyjebany poza skalę
0
@marcinK0000 ta, widać że jest w formie bo piłka się trzyma jego nogi, w zeszłym sezonie ciągle miał straty w takich sytuacjach
0
Mapembe się zbugował jak w fifie xd
0
Grabara opluty XD
1
Hahah szejki frajerzy
0
@gumaz dzisiaj słabo, max 110x4 bo coś gardło boli od czwartku
10
@barcelonaLM już nie mogę się doczekać tego
2
Sobota godzina 10, ja już po treningu siłowym, bo jak to mówią samo się nic nie zrobi, cierpliwy to i kamień ugotuje
1
Magnusen XD.