ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culers wybitnych myślicieli często ciężko zrozumieć
0
Gabriel Jesus od siedmiu meczów bez gola, dziś czas na przełamanie
18
Nie pytają Cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły
0
Co za świry z tych Koreańczyków, ale nie dziwie się w sumie, pierwszy raz od ponad dwóch lat władza pozwoliła swoim poddanym wyjść z domu na imprezę masową bez maseczek
0
Pięknie Masternak dziś zawalczył
0
Ten ziomek z Valencii co lewego dotknął to ma sieć restauracji w Polsce U Fulkiera, trzeba to zbojkotować
5
Takie mecze lubię, tylko jedna bramka ale ile emocji
0
O proszę już polak rasista coś szuka do murzyna
6
Raphinha by nie przedryblował Tomka Brzyskiego na emeryturze
0
Jakbym grał przeciwko gaviemu to bym mu chyba przypadkiem złamał nos hehe
8
Mógł zostać bohaterem i uciszyć cały stadion, ale psycha słaba i został frajerem
0
@Kitek1640 to był wtedy cud że buskets nam zapewnił wygrana, bodajże 93 minuta to była
0
Dobra jak shakira wchodzi to leci 50 na vcf
4
Gattuso odpalony XD
4
Obczajcie se w jakiej jakości zdjęcie Laporty i Davida Villi wrzucił główny fanpage Barcy na fb XD
25
Pedri wygląda jak ukrainiec po szesnastogodzinnej zmianie w fabryce amortyzatorów
0
Inteligencja kibiców podobna jak w ukropolu
1
Chłop stracił to co miał najlepsze, czyli świetna skuteczność. Strzały niczym w okręgówce
0
XD Co za interwencja bezczelna
7
Oj już widzę ten usmieszek Alonso, ciekawe co odpierdoli dzisiaj xd. Chłop wygląda jak ten patecki z ekipy swoją drogą
0
@dafik85 dramat to jest tapinowski
0
Świetnie pan klaszcze trenerze
0
@Kuuba77 i tak ładniejsze niż twoja dziewczyna
7
Setien jak ogląda to jest wniebowzięty, 29 minuta a my już prawie 300 podań nastukaliśmy
0
Pięknie pielęgnowane jest dna Barcy w tym meczu z tymi podaniami
3
Ale dał piłeczkę pedri, o to chodzi
0
@KlonaZepan chyba Ci się pomyliło bo ten z 5 nie wychodzi z siłowni
6
Chlop ma piłkę na 13 metrze przed bramka i nie oddaje strzału xd
1
Qrwa muszę przestać obstawiać te mecze w końcu, ale jak skoro z każdej strony krzyczy jakiś bukmacher z zajebistymi kursami
0
Komentarz usunięty