1

Patrzę na ten skład Interu i to jest dramat że zdobyliśmy z nimi w dwóch meczach 1 punkt

2

W tym miesiącu 11 lat mija od kiedy założyłem konto tutaj, mnóstwo wspaniałych oraz dramatycznych chwil, i jeszcze więcej banów.

4

@Messi1992 jakbyś dostał perma to byś już nigdy nic tu nie napisał

29

@AmigoBlancos najgorszy był twój komentarz o tym, że Real przegrywa bo ma wywalone, gratulacje wygrałeś głupotą z hajto

4

Niech zyje kapitalizm

4

@AmigoBlancos wywalone mają w te mecze

0

@antymadridista100 nie sraj już w majtki, masz mentalność widzę Barcelony

0

Pięknie dziś się ogląda psg, dla takich drużyn warto obejrzeć mecz

0

@Medium to w końcu Dominik czy Angelika

0

@dniel a nosisz smartwatcha?

2

@Bykunn no tętno było konkretne aż się głos łamał

4

Ale poleciał Alonso jak Małysz

0

Ernesto we love you

0

@Colon wow lepiej niż małpy

0

@Colon napisz pv

0

Ależ pięknie zarobiłem na Villarreal, kocham ten klub od dziś

0

Xavi w końcu chyba jakąś taktykę wymyślił żeby co druga kontra rywala to nie była okazja bramkowa, zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

Ale dymy w meczu Villarreal

0

@wojtekwojtkowski999 5 1 ich rozpierdalamy

0

@Kaamilos87 ale wiesz ze w piłce też się przegrywa czasem

1

@FcBarcelonaFanMSN przecież arsenal gra w Anglii

0

Jak myślicie kto skończy na czwartym miejscu w Hiszpanii?

2

@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci

2

@Bocheno1 super pomysł, dzięki niemu już w listopadzie lgbtqwerty nie będzie miało żadnych przeciwników

7

@JohnnyBarca bez niego ciężko będzie nam walczyć o mistrzostwo świata

14

Zawsze szacunek dla Valverde, świetny taktyk

3

Pięknie to wykończył

2

Garcia by tego nie złapał

1

Villarreal w 9 meczach stracił 3 bramki, a my im tyle samo ładujemy w 40 minut, widać tutaj geniusz Xaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?