ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrzę na ten skład Interu i to jest dramat że zdobyliśmy z nimi w dwóch meczach 1 punkt
2
W tym miesiącu 11 lat mija od kiedy założyłem konto tutaj, mnóstwo wspaniałych oraz dramatycznych chwil, i jeszcze więcej banów.
4
@Messi1992 jakbyś dostał perma to byś już nigdy nic tu nie napisał
29
@AmigoBlancos najgorszy był twój komentarz o tym, że Real przegrywa bo ma wywalone, gratulacje wygrałeś głupotą z hajto
4
Niech zyje kapitalizm
4
@AmigoBlancos wywalone mają w te mecze
0
@antymadridista100 nie sraj już w majtki, masz mentalność widzę Barcelony
0
Pięknie dziś się ogląda psg, dla takich drużyn warto obejrzeć mecz
0
@Medium to w końcu Dominik czy Angelika
0
@dniel a nosisz smartwatcha?
2
@Bykunn no tętno było konkretne aż się głos łamał
4
Ale poleciał Alonso jak Małysz
0
Ernesto we love you
0
@Colon wow lepiej niż małpy
0
@Colon napisz pv
0
Ależ pięknie zarobiłem na Villarreal, kocham ten klub od dziś
0
Xavi w końcu chyba jakąś taktykę wymyślił żeby co druga kontra rywala to nie była okazja bramkowa, zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
Ale dymy w meczu Villarreal
0
@wojtekwojtkowski999 5 1 ich rozpierdalamy
0
@Kaamilos87 ale wiesz ze w piłce też się przegrywa czasem
1
@FcBarcelonaFanMSN przecież arsenal gra w Anglii
0
Jak myślicie kto skończy na czwartym miejscu w Hiszpanii?
2
@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci
2
@Bocheno1 super pomysł, dzięki niemu już w listopadzie lgbtqwerty nie będzie miało żadnych przeciwników
7
@JohnnyBarca bez niego ciężko będzie nam walczyć o mistrzostwo świata
14
Zawsze szacunek dla Valverde, świetny taktyk
3
Pięknie to wykończył
2
Garcia by tego nie złapał
1
Villarreal w 9 meczach stracił 3 bramki, a my im tyle samo ładujemy w 40 minut, widać tutaj geniusz Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika