ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dziś taki ćwok zdawał rano prawko, ale puściłem go bo miał koszulkę Barcy
3
@Kgorecki2500 dziabnij se przed egzaminem
1
@SkN bo najlepszy piłkarz z Jamajki to Usain Bolt
0
@draxidox co za debil
4
Szybko ich xavi zajechał
1
@Compadre przecież to fejk
0
@RomanHoffer na betclicu można
3
Arteta jaki elegancki dziś
0
@HighestInTheRoom przesadzasz
8
Tyburski zbije alberto okrutnie, pokaże siłę polskich kobiet
2
Szkoda tej natsu, myślę że bym się z nią polubił
1
@Janiama who cares
0
Panowie ale ten Tottenham Conte
0
Lewus jak zwykle na lamusach staty nabija
1
Nawet augsburg bayernowi strzela
1
@MesQueUnClub96 nie bo lewus się skończył
0
Dramat że my z tak cienkiem bayernem przegraliśmy 2 0
4
Ale wjechał chłop w łydkarza
1
Kurde mam nadzieje ze skauci z nba nie oglądają matiego dziś
38
Piękne rzuty polaków, od razu przypominają się turnieje szkolne, zawsze za mocno albo za słabo
1
Ale ogień u żydów na trybunach
3
@koksik2700 super że ludzie pracujący to dla ciebie nieroby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewus się skończył
1
A jednak warto było zagrać Sporting XD
1
Ech czułem żeby grać under w meczu tottkow
0
@Fenelon lepiej na cadiz nie bo ich mecze mogą powodować zasłabnięcia z nudów
0
To teraz czekamy z kim meczyk w finale brawo Polacy, jak zwykle musiały być emocje do końca
3
Dobijacz w formie
2
Wchodzi święta trójca