3

Warty jest może 6

0

W ukropolu jak w lesie i polsat nie pokaże walki wieczoru ufc XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nam się te pieniądze po prostu należały

0

@KrwawiaceoczyVEB nie interesuje ale muszę wysrać to w internecie ;)

1

@Encore Jlepszh to był MSN

2

Lewy zszedł można wyłączyć

0

@fmX ojej już nie płacz, raczej był tutaj ściągany do duetu z Araujo a nie na bok

0

Byłem sceptyczny co do tego transferu kounde ale na tej prawej stronie na razie naprawdę wygląda super, może nam się uda wynaleźć PO z przypadku

4

Dembele to dobry gracz, ale niestety inteligencja mocno u niego kuleje. Tak czy siak trzeba korzystać z tego co może dawać mimo swoich braków.

3

Pięknie to zrobił lewy, ciekawe czy niektórzy dalej twierdzą że to drewno

2

Jak dziś nie wygramy to już mamy po mistrzowie nie ma już nawet co marzyć o lidze, będzie można sprzedać wszystkie gwiazdy od razu i spłacić długi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Kulfony z bayernu się chyba wystrzelały już

3

@Xxxbarca4ever no pięknie grają, nawet 10 minuty nie ma i już plecy

0

Fajnie jakby Hamilton jutro wygrał, pięknie by bucom z holandii dupa pękła

0

Godołem że arek szybko vlaho wygryzie

1

@Borneo odstaw już ten Onet bo chyba zaczynasz po niemiecku PiSać, nic nie rozumiem

2

@jakub1906 w punkt panie Jakubie

10

Pięknie cadiz wszedł w sezon hehe, oby polecieli z hukiem

0

@La Pulgaa nikt nie wie czy sobie poradzi

5

Komentarz usunięty

0

@kuz ale czego się wstydzić, polskie kluby nie mają takiej kasy jak nawet karabach, na jakich ich grajków stać tak graja, a rakow to już w ogóle jest ewenement, po odejściu papszuna to oni spadną z ligi zapewne

0

@kuz i jeszcze dodam że na siatkówkę i tak idzie w chuj kasy w skali świata

0

@kuz a ty z wronek jesteś ze się masz wstydzić za nich? Lol wiesz ze cały świat ma to gdzieś z jakiego kraju jest dany klub i jak gra

0

Polskie nieudaczniki

0

Slavia ukrainie

1

@JohnnyBarca no tylko valverde to xaviego taktyką zjada na śniadanie

7

Ale mnie wkurwiło to losowanie, i ten real z samymi frajerami w grupie

0

@qbuteq i to niemałe

1

Jak tam chłopie, wstałeś już?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?