ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Warty jest może 6
0
W ukropolu jak w lesie i polsat nie pokaże walki wieczoru ufc XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nam się te pieniądze po prostu należały
0
@KrwawiaceoczyVEB nie interesuje ale muszę wysrać to w internecie ;)
1
@Encore Jlepszh to był MSN
2
Lewy zszedł można wyłączyć
0
@fmX ojej już nie płacz, raczej był tutaj ściągany do duetu z Araujo a nie na bok
0
Byłem sceptyczny co do tego transferu kounde ale na tej prawej stronie na razie naprawdę wygląda super, może nam się uda wynaleźć PO z przypadku
4
Dembele to dobry gracz, ale niestety inteligencja mocno u niego kuleje. Tak czy siak trzeba korzystać z tego co może dawać mimo swoich braków.
3
Pięknie to zrobił lewy, ciekawe czy niektórzy dalej twierdzą że to drewno
2
Jak dziś nie wygramy to już mamy po mistrzowie nie ma już nawet co marzyć o lidze, będzie można sprzedać wszystkie gwiazdy od razu i spłacić długi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Kulfony z bayernu się chyba wystrzelały już
3
@Xxxbarca4ever no pięknie grają, nawet 10 minuty nie ma i już plecy
0
Fajnie jakby Hamilton jutro wygrał, pięknie by bucom z holandii dupa pękła
0
Godołem że arek szybko vlaho wygryzie
1
@Borneo odstaw już ten Onet bo chyba zaczynasz po niemiecku PiSać, nic nie rozumiem
2
@jakub1906 w punkt panie Jakubie
10
Pięknie cadiz wszedł w sezon hehe, oby polecieli z hukiem
0
@La Pulgaa nikt nie wie czy sobie poradzi
5
Komentarz usunięty
0
@kuz ale czego się wstydzić, polskie kluby nie mają takiej kasy jak nawet karabach, na jakich ich grajków stać tak graja, a rakow to już w ogóle jest ewenement, po odejściu papszuna to oni spadną z ligi zapewne
0
@kuz i jeszcze dodam że na siatkówkę i tak idzie w chuj kasy w skali świata
0
@kuz a ty z wronek jesteś ze się masz wstydzić za nich? Lol wiesz ze cały świat ma to gdzieś z jakiego kraju jest dany klub i jak gra
0
Polskie nieudaczniki
0
Slavia ukrainie
1
@JohnnyBarca no tylko valverde to xaviego taktyką zjada na śniadanie
7
Ale mnie wkurwiło to losowanie, i ten real z samymi frajerami w grupie
0
@qbuteq i to niemałe
1
Jak tam chłopie, wstałeś już?