ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak widać można było normalnie przejechać cały wyścig
0
Warto było wstać przed 7 żeby pooglądać samochodziki w garażu
0
No to oglądamy samochodziki
0
@Medium Jarosława też widziano wczoraj późnym wieczorem na moście krymskim
0
Ponoć jarek z matim kable poprzecinali i dlatego pociągi w północnych niemczech dziś stanęły na 3 godziny
0
Ale patologia z polski dzisiaj rozróbę zrobiła w malmo przebrana za kibiców unionu berlin
0
@WilliamTheBloody kurs 2 20 skusił
0
Już czuje w lewej stopie ze juve -1 to był głupi pomysł
7
Dobra dawać tego Messiego a robercik do znicza Pruszków
1
Jutgla strzela Atletico a my z dziadkiem w ataku
0
Niesamowite jak xavi ich zajechał
0
Piotr Zieliński z kolejną bramką
2
Pedri mial dwa razy w podobnej sytuacji okazję na strzał to do boku grał
1
Usama dembele znowu mózgu zapomniał
0
@Vernon_Roche i jeszcze zero chemii z polakiem rodakiem
4
Zamiast zajebac z dystansu to graja i graja ciągle to samo.. klepanie dla klepania
0
Zrobił stegena jak dziecko przy tym 1 na 1
0
Ale polak wyszedł z lewego przy tym strzale, niczym w kadrze
1
@MesQueUnClub96 bo to bydło
2
Algierski napastnik dostał dobrego konkurenta do rywalizacji i już psycha siada, a polski crack jest nie do zatrzymania
0
No City z takim środkiem obrony to kilka bramek straci
1
A chciałem se obejrzeć samochodziki do klusek i rolady
1
Morata dzisiaj w wybitnej formie xd
0
Jak to wszystko w piłce szybko się zmienia
2
@sendesara dokładnie, z Ernesto na ławce mielibyśmy dwie ligi więcej w tym momencie
0
Szykują się dobre kwale
1
@Bart1 jego miejsce jest na krzesełku po prawej stronie na trybunach
0
Dzisiaj zrobiłem kupony jak amator, człowiek po tej przerwie na repki jakoś stracił wenę
37
@Derean chłop na śpiocha ograł rezerwami inter w mediolanie
1
Ciężko będzie z maszyną Ernesto