2

Jak widać można było normalnie przejechać cały wyścig

0

Warto było wstać przed 7 żeby pooglądać samochodziki w garażu

0

No to oglądamy samochodziki

0

@Medium Jarosława też widziano wczoraj późnym wieczorem na moście krymskim

0

Ponoć jarek z matim kable poprzecinali i dlatego pociągi w północnych niemczech dziś stanęły na 3 godziny

0

Ale patologia z polski dzisiaj rozróbę zrobiła w malmo przebrana za kibiców unionu berlin

0

@WilliamTheBloody kurs 2 20 skusił

0

Już czuje w lewej stopie ze juve -1 to był głupi pomysł

7

Dobra dawać tego Messiego a robercik do znicza Pruszków

1

Jutgla strzela Atletico a my z dziadkiem w ataku

0

Niesamowite jak xavi ich zajechał

0

Piotr Zieliński z kolejną bramką

2

Pedri mial dwa razy w podobnej sytuacji okazję na strzał to do boku grał

1

Usama dembele znowu mózgu zapomniał

0

@Vernon_Roche i jeszcze zero chemii z polakiem rodakiem

4

Zamiast zajebac z dystansu to graja i graja ciągle to samo.. klepanie dla klepania

0

Zrobił stegena jak dziecko przy tym 1 na 1

0

Ale polak wyszedł z lewego przy tym strzale, niczym w kadrze

1

@MesQueUnClub96 bo to bydło

2

Algierski napastnik dostał dobrego konkurenta do rywalizacji i już psycha siada, a polski crack jest nie do zatrzymania

0

No City z takim środkiem obrony to kilka bramek straci

1

A chciałem se obejrzeć samochodziki do klusek i rolady

1

Morata dzisiaj w wybitnej formie xd

0

Jak to wszystko w piłce szybko się zmienia

2

@sendesara dokładnie, z Ernesto na ławce mielibyśmy dwie ligi więcej w tym momencie

0

Szykują się dobre kwale

1

@Bart1 jego miejsce jest na krzesełku po prawej stronie na trybunach

0

Dzisiaj zrobiłem kupony jak amator, człowiek po tej przerwie na repki jakoś stracił wenę

37

@Derean chłop na śpiocha ograł rezerwami inter w mediolanie

1

Ciężko będzie z maszyną Ernesto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?