ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Elegancko Potter dostaje w łeb od byłego klubu hehe
2
@Kamiloza91 Kamila chyba nie ten kupon wkleiłaś
0
@suszini wątpię, max remis
1
@4Fabregas4 nieźle, być wdzięczny setienowi i nie doceniać Valverde XD
1
KSW 77 to będzie uczta dla fanów MMA
0
Tak, powinien pozostać
4
Maszyna setiena ruszyła, ale coś mało posiadania, tylko 75% i niecałe 500 podań
0
Valverde to ładuje pod lade
4
Piękny strzał XD
0
Świetna kontrola linii spalonego przez bellerina
2
Ale co dembele robi wiatrak z Daviesa to jego
0
Jeszcze to wygramy
0
Busket to miałeś zrobić z kroosem w el clasico
0
Dawaj lewy tera z wolnego
0
Szkoda ze pique nie gra bo można by na niego zwalić
0
Xavi taktykę zidana próbuje z klaskaniem, ale na razie efekty zgoła inne
1
Zobacz lewy co straciłeś, teraz czupo moting ładuje bramy XD
0
Na razie dramat ten mecz z obu stron
0
Ale dał ciętą kounde xd
1
Jakby co to nie przegrywamy tego meczu tylko mamy wywalone bo i tak już gramy o nic, to się nie liczy w ogóle
0
Ładnie ich naciskamy, bayern bez pomysłu na razie
0
Niestety setien już znalazł klub, spóźnił sie laporta z ofertą powrotu
0
@dafik85 może koeman wróci
0
@Wojcio ale ja nie hejtuje lewego
6
Ja pierdole chłop jaką piłkę teraz posłał
0
@Wojcio i bayern bez lewego wychodzi w cuglach z grupy a nam pozostaje się cieszyć z bramek lewego z bilbao
0
Boixos nois wrócili w końcu na ten stadion czy dalej mają zakaz
0
@Panpiwkarz w doopie to mam, pewnie i tak wygra real
0
Bayern mi zamyka kupon na 3 stówy ponad także duża szansa że nie przegramy jednak, warto obejrzeć ;)
2
No to co, mecz o honor, my Polacy lubimy takie wygrywać