0

Elegancko Potter dostaje w łeb od byłego klubu hehe

2

@Kamiloza91 Kamila chyba nie ten kupon wkleiłaś

0

@suszini wątpię, max remis

1

@4Fabregas4 nieźle, być wdzięczny setienowi i nie doceniać Valverde XD

1

KSW 77 to będzie uczta dla fanów MMA

0

Tak, powinien pozostać

4

Maszyna setiena ruszyła, ale coś mało posiadania, tylko 75% i niecałe 500 podań

0

Valverde to ładuje pod lade

4

Piękny strzał XD

0

Świetna kontrola linii spalonego przez bellerina

2

Ale co dembele robi wiatrak z Daviesa to jego

0

Jeszcze to wygramy

0

Busket to miałeś zrobić z kroosem w el clasico

0

Dawaj lewy tera z wolnego

0

Szkoda ze pique nie gra bo można by na niego zwalić

0

Xavi taktykę zidana próbuje z klaskaniem, ale na razie efekty zgoła inne

1

Zobacz lewy co straciłeś, teraz czupo moting ładuje bramy XD

0

Na razie dramat ten mecz z obu stron

0

Ale dał ciętą kounde xd

1

Jakby co to nie przegrywamy tego meczu tylko mamy wywalone bo i tak już gramy o nic, to się nie liczy w ogóle

0

Ładnie ich naciskamy, bayern bez pomysłu na razie

0

Niestety setien już znalazł klub, spóźnił sie laporta z ofertą powrotu

0

@dafik85 może koeman wróci

0

@Wojcio ale ja nie hejtuje lewego

6

Ja pierdole chłop jaką piłkę teraz posłał

0

@Wojcio i bayern bez lewego wychodzi w cuglach z grupy a nam pozostaje się cieszyć z bramek lewego z bilbao

0

Boixos nois wrócili w końcu na ten stadion czy dalej mają zakaz

0

@Panpiwkarz w doopie to mam, pewnie i tak wygra real

0

Bayern mi zamyka kupon na 3 stówy ponad także duża szansa że nie przegramy jednak, warto obejrzeć ;)

2

No to co, mecz o honor, my Polacy lubimy takie wygrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?