ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox i gadanie o valverde 3 odcinki xd
0
@Gibbon_FCB Ernesto wróć
2
Spokojnie nawet jak przegramy to sezon się nie kończy, ile razy nagle na wiosnę drużyna wygląda o 180 stopni inaczej
0
Pięknie to buskets zrobił
0
Oni nas robią tak jak każdy z nas się spodziewał jak to może wyglądać czyli wyjazd na viniego i benzeme a za plecami naszych obrońców hektary wolnego terenu żeby się rozpędzić, kolejny taktyczny dramat xaviego niestety
0
Wstyd takie gówno grać co mecz jak real, nie wiem jak ktoś może się tym emocjonować, takich mieć grajków i grać z kontry z Osasuna i Szachtarem xd przy Barcy chociaż są emocje
17
Zamknij mordę vinicius, żółtą bym mu dal za twarzowe
2
Real beznadziejny jest, jedna akcje zrobili i gol
0
@Patrykl145 nie chciał być ruską onucą
1
Jedziemy z nimi vamoooooos
0
Brawo lewy po to nam taka dziewiątka żeby nie trafiać na pustą
1
Lewy obstawił spalone 20+
1
Balde piękny przerzut XD Uruchomił viniego
0
@Fake69 on ma uderzenie jak dziecko 5letnie więc nie oddaje nawet strzałów
1
To jest takie przewidywalne a i tak to wychodzi xd masakra, xavi taktyk
3
Ciekawe czy cwiakala się tasuje pod plakat viniego
0
Ale pociągnął alberto z lewitki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niezła oprawa prawie jak na żylecie
2
Real znowu jak to ma w zwyczaju w klasykach dostanie w pizde wysoko
2
Barca -3 dziś pewniaczek
1
Pięknie areczka jedzie ze smrodami
3
@MesQueUnClub96 benzema
0
@MICHU2 dobre dobre
2
W niedzielne przedpołudnie 90% ludzi w moim mieście na ulicach to menele
0
Dziś 4 0 dla Barcy, hat-trick Dembele
0
Słusznie anulowana bramka
1
@Medium Rosicki i koller
0
Jobany bljet.
0
Ugułem sami widzicie jaka ta liga mistrzów jest ukrutna