2

@draxidox i gadanie o valverde 3 odcinki xd

0

@Gibbon_FCB Ernesto wróć

2

Spokojnie nawet jak przegramy to sezon się nie kończy, ile razy nagle na wiosnę drużyna wygląda o 180 stopni inaczej

0

Pięknie to buskets zrobił

0

Oni nas robią tak jak każdy z nas się spodziewał jak to może wyglądać czyli wyjazd na viniego i benzeme a za plecami naszych obrońców hektary wolnego terenu żeby się rozpędzić, kolejny taktyczny dramat xaviego niestety

0

Wstyd takie gówno grać co mecz jak real, nie wiem jak ktoś może się tym emocjonować, takich mieć grajków i grać z kontry z Osasuna i Szachtarem xd przy Barcy chociaż są emocje

17

Zamknij mordę vinicius, żółtą bym mu dal za twarzowe

2

Real beznadziejny jest, jedna akcje zrobili i gol

0

@Patrykl145 nie chciał być ruską onucą

1

Jedziemy z nimi vamoooooos

0

Brawo lewy po to nam taka dziewiątka żeby nie trafiać na pustą

1

Lewy obstawił spalone 20+

1

Balde piękny przerzut XD Uruchomił viniego

0

@Fake69 on ma uderzenie jak dziecko 5letnie więc nie oddaje nawet strzałów

1

To jest takie przewidywalne a i tak to wychodzi xd masakra, xavi taktyk

3

Ciekawe czy cwiakala się tasuje pod plakat viniego

0

Ale pociągnął alberto z lewitki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niezła oprawa prawie jak na żylecie

2

Real znowu jak to ma w zwyczaju w klasykach dostanie w pizde wysoko

2

Barca -3 dziś pewniaczek

1

Pięknie areczka jedzie ze smrodami

3

@MesQueUnClub96 benzema

0

@MICHU2 dobre dobre

2

W niedzielne przedpołudnie 90% ludzi w moim mieście na ulicach to menele

0

Dziś 4 0 dla Barcy, hat-trick Dembele

0

Słusznie anulowana bramka

1

@Medium Rosicki i koller

0

Jobany bljet.

0

Ugułem sami widzicie jaka ta liga mistrzów jest ukrutna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?