ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dr_Cabasisi chłopie nie ma żadnej nadziei już jest po ptokach
2
@peetwithbarca Marciniak to wciąga nosem tych sędziowskich petów z "zachodu"
1
@MesQueUnClub96 już jest po herbacie, pilzno to jest słabsze niż raków
0
Ty śmieciu z interu właśnie mi przegrałeś 1200 złoty
0
Bedzie magik panowie będzie magik chyba
0
Swoją drogą nieźle barella załatwił gaviego przy tej kontrze
1
W końcu tego lamusa nolnejma dimarko wyjaśniają, co to w ogóle za typ
1
@PatrychoO chyba życiówkę odjebali w tej akcji xd
0
Nowy kontrakt dla Roberto musi być za tą asystę w finale lm
0
Hahah jak mordę zamknęli komentatorzy
0
Inter jest gnieciony w tym momencie
0
@quarto Messi by gdzieś na 30 metrze stał
0
Cieniutko ten alberto wygląda
1
Raphinha śniadania nie jadł ;) chyba w ogóle mało jada
1
Ale fart, już by było pograne
0
Pilzno ma zajebisty bilans bramek xd
4
Marciniak daj jakiegoś karnego
0
Pojedziemy z nimi do zera
0
Pajac osimhen daje popis po wejściu
2
Haha jaki karny z dupy dla ajaxu, ci sędziowie sobie robią co chcą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale dał piłeczkę Zieliński
1
@Ksavix beznadziejny jest kolejny mecz
1
Ferran ma taki szeroki wachlarz strzałów jak tello
0
Ale dal lewy ciętą XD jak w kadrze
1
Chłop gra na czas w 6 minucie
1
Alonso, Alba i Balde w pierwszym składzie wtf
2
Leclerc XD Co za przeciętniak to jest
1
@MesQueUnClub96 chyba go nie wyprzedzi do końca xd
0
Russell piękne dwa manewry