1

@Dr_Cabasisi chłopie nie ma żadnej nadziei już jest po ptokach

2

@peetwithbarca Marciniak to wciąga nosem tych sędziowskich petów z "zachodu"

1

@MesQueUnClub96 już jest po herbacie, pilzno to jest słabsze niż raków

0

Ty śmieciu z interu właśnie mi przegrałeś 1200 złoty

0

Bedzie magik panowie będzie magik chyba

0

Swoją drogą nieźle barella załatwił gaviego przy tej kontrze

1

W końcu tego lamusa nolnejma dimarko wyjaśniają, co to w ogóle za typ

1

@PatrychoO chyba życiówkę odjebali w tej akcji xd

0

Nowy kontrakt dla Roberto musi być za tą asystę w finale lm

0

Hahah jak mordę zamknęli komentatorzy

0

Inter jest gnieciony w tym momencie

0

@quarto Messi by gdzieś na 30 metrze stał

0

Cieniutko ten alberto wygląda

1

Raphinha śniadania nie jadł ;) chyba w ogóle mało jada

1

Ale fart, już by było pograne

0

Pilzno ma zajebisty bilans bramek xd

4

Marciniak daj jakiegoś karnego

0

Pojedziemy z nimi do zera

0

Pajac osimhen daje popis po wejściu

2

Haha jaki karny z dupy dla ajaxu, ci sędziowie sobie robią co chcą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale dał piłeczkę Zieliński

1

@Ksavix beznadziejny jest kolejny mecz

1

Ferran ma taki szeroki wachlarz strzałów jak tello

0

Ale dal lewy ciętą XD jak w kadrze

1

Chłop gra na czas w 6 minucie

1

Alonso, Alba i Balde w pierwszym składzie wtf

2

Leclerc XD Co za przeciętniak to jest

1

@MesQueUnClub96 chyba go nie wyprzedzi do końca xd

0

Russell piękne dwa manewry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?