ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier noo, jest taktyk po chuju xd
0
Wchodzi ten löwy czy nie bo zaraz gasze
0
Na razie mecz pięknych goli
1
O kurwa dobry ten Pena xd
4
Masakra jak go ta choroba wykańcza
10
Kounde dziś pierwszy mecz w barcy i od razu pożegnalny
0
@Ptasior no jest członkiem kościoła szatana, pewnie pije krew noworodków
0
@Sulimo przytocz
0
Oderwany od pługa ewidentnie
2
Tiger bonzo chyba wrocił do zawodu
0
@Criss18Barca ale w Wiśle prawie polakow nie było xd
0
Te maszyny technogym na siłowni to najgorsze gówno jakiego kiedykolwiek używałem przy ćwiczeniach
4
Vlaho ma przejebane jak Arek przyjdzie do Juve, wygryzie go polak raz dwa
0
@AlwaysBlaugrana wczoraj tak miałem, strzelam że to jakaś kolejna zbugowana reklama
4
@Mixtape co wieczór modle się o to do bozi
1
Spoko za tydzień remis z Southampton
5
@macio_944 powodem jest susza w azji
4
Zgłośmy wszyscy masowo viaplay do UOKiK to może się wyniosą z ukropolu
0
Co ten Liverpool odpieprza, miałem nadzieję zobaczyć trzecia porażkę zjednoczonych
0
Ależ dziś fascynujące mecze w lidze hiszpańskiej
3
Już dawno nie jest i jeden mecz tego nagle nie zmieni. A dla Pana Unzue dużo zdrowia.
5
Fati z lewym od początku dobrze się rozumieją.
3
Skośny coś ty taki smutny xd
4
Niesamowity burdel na boisku, każda ich akcja pachnie golem
21
Wszyscy leżą XDD Kurwa ta liga to jest kabaret
4
3 kolejka ligue1 a neymar ma 5 goli i 5 asyst xd
0
Mm ci twardziele hiszpańscy
2
@VandaI szkoda jego kariery
0
Dobrze lewus wygląda w tym złocie
0
Skośny tera będzie grał na 200%