ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem bardzo zawiedziony dzisiejszym meczem, dobrze że już 5 dębowych wypiłem
2
Potrzeba szóstej dźwigni i bernardo
2
Dawać tego messiego i mbappe jeszcze bo rayo za mocne
0
XDDDD
0
Sprzedać tego drewniaka
4
Jak budujesz takie galacticos to wypadałoby zatrudnić jeszcze dobrego trenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rl9k1nG busi nie zaznał chyba tego bólu
1
Idzie ta gra jak krew z dupy
0
Neymar niespodziewanie wrócił do formy w tym roku
4
@Dieselzor to wygram 3 stowy
0
Zaczynamy meczycho w Białej Podlaskiej
2
Przypominam że united idzie po tytuł w lidze bo wygrali z Liverpoolem 4 0 w sparingu
1
@The_Man dokładnie, cała ta ich banda to zawsze były buce, tak samo jak stara paka cwelsi
0
Aj ładnie się złożył piękny
0
@MarioVeB!kibice united i realu zawsze przodowali w glupocie i wyjebanym w kosmos ego, tak jak w polsce amicorze
3
Debilpage.pl musi płonąć heheh
4
Manchester gra o spadek chyba XDDD
1
@J4no fortuna, betclic
0
Łydkarz chyba pauza na jakiś czas
0
Wszedł nasz nowy zawodnik na boisko
2
Piekny zewniak KDB
1
Piękna klepa City
0
Było grać rożne w meczu city
2
@Comentateiro Podlasie biała Podlaska-wieczysta
0
Ale nudny ten mecz AV Everton
2
@Rust_Cohle no, też teraz się skapłem że oni dwaj na ławkach
2
Jak ta linia jest narysowana XDD
0
@reityle tylko wstydu polaczki nie naróbcie
0
To ja zatrułem odrę, poproszę bańkę panie premierze
0
Widzew jaki odklejony z tą flagą Warszawa