1

Jestem bardzo zawiedziony dzisiejszym meczem, dobrze że już 5 dębowych wypiłem

2

Potrzeba szóstej dźwigni i bernardo

2

Dawać tego messiego i mbappe jeszcze bo rayo za mocne

0

XDDDD

0

Sprzedać tego drewniaka

4

Jak budujesz takie galacticos to wypadałoby zatrudnić jeszcze dobrego trenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rl9k1nG busi nie zaznał chyba tego bólu

1

Idzie ta gra jak krew z dupy

0

Neymar niespodziewanie wrócił do formy w tym roku

4

@Dieselzor to wygram 3 stowy

0

Zaczynamy meczycho w Białej Podlaskiej

2

Przypominam że united idzie po tytuł w lidze bo wygrali z Liverpoolem 4 0 w sparingu

1

@The_Man dokładnie, cała ta ich banda to zawsze były buce, tak samo jak stara paka cwelsi

0

Aj ładnie się złożył piękny

0

@MarioVeB!kibice united i realu zawsze przodowali w glupocie i wyjebanym w kosmos ego, tak jak w polsce amicorze

3

Debilpage.pl musi płonąć heheh

4

Manchester gra o spadek chyba XDDD

1

@J4no fortuna, betclic

0

Łydkarz chyba pauza na jakiś czas

0

Wszedł nasz nowy zawodnik na boisko

2

Piekny zewniak KDB

1

Piękna klepa City

0

Było grać rożne w meczu city

2

@Comentateiro Podlasie biała Podlaska-wieczysta

0

Ale nudny ten mecz AV Everton

2

@Rust_Cohle no, też teraz się skapłem że oni dwaj na ławkach

2

Jak ta linia jest narysowana XDD

0

@reityle tylko wstydu polaczki nie naróbcie

0

To ja zatrułem odrę, poproszę bańkę panie premierze

0

Widzew jaki odklejony z tą flagą Warszawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?