ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda tego Azpiego, solidny zawodnik
0
@Songo91 ta i wymiana też będzie Butko za Stegena
1
Ciekawe czy po odejściu pucia mniej info z szatni będzie się wydostawać.
1
@FC1899Barca dobrze ze te wakacje się kończą niedługo
2
@Maciek069 chile to już nie to co kiedyś
1
@kuz wtedy to było ponad 10 baniek euro, więc jak na jedna z najsłabszych lig europejskich bardzo dobre pieniądze porównując z santander
0
@Janas11224 PKO i Lotto płacą ekstraklasie ponad 40 milionów złotych, więc masz odpowiedź jeśli porównamy prestiż lig
0
@Survier szkoda że tym pociągiem nie da rady dojechać do Gliwic na poranną zmianę i muszę się tłuc 850. Plus taki że z miesiąc temu w końcu zaczął jeździć nowy autobus przegubowy, może nawet ogrzewanie będzie w zimę
2
Gimby niedługo powrót do szkoły
4
Piekny wolny, podobny jak z psg na 4 1
0
Zapowiada się Messi w dobrej formie w tym sezonie.. mam nadzieję że mental też się ogarnie i będzie nam dane zobaczyć ich ostatni taniec
3
Ależ brameczka GOATA
0
Zapowiada się meczycho w Łodzi
0
Amicorze czas na protest, wtedy od razu lepiej kopacze grają
3
@Criss18Barca dwie butelki 1,5 litrowego grantsa
2
@Ptasior ja za 30 puściłem, było warto
3
Hamilton jak zapierdala
0
Pogoda w Budapeszcie jak u mnie za oknem
1
@Survier sory faktycznie źle zrozumiałem, masz rację, przecież na boku to dopiero się uwidacznia brak techniki użytkowej Araujo, w obronie to wygląda dobrze ale z przodu chłopa nie ma
0
@Survier a gdzie ja napisałem że czegoś nie rozumiem, napisałem bo widzę że chyba nikt tego jeszcze nie podawał, a raczej każdy z nas myślał że będzie dążył do dwójki Araujo Kounde na środku
2
@Hubsao Xavi: "I want my centre backs to be good with the ball, as Eric and Christensen are ideal for that. I think Araujo can be a good right back."
Fanpage Viva Barca, raczej tego nie wymyślili
0
Ponoć Xavi nie widzi araujo na środku tylko na prawej stronie
4
@BulaKG braithwaite
0
Na betclicu leci mecz jak macie konto
0
@taris idź spać szkoda zdrowie tracić na sparing
6
Lewy, czas coś jebnac, to drużyna na poziomie lecha
0
Mam nadzieję dziś na grubą strzelaninę ze strony barcy, pół koła piechotą nie chodzi
0
Hahahahah co za drewno
1
@Medium jestem jestem
2
City klasycznie sfrajerzylo, gratulacje Pepcio