1

Szkoda tego Azpiego, solidny zawodnik

0

@Songo91 ta i wymiana też będzie Butko za Stegena

1

Ciekawe czy po odejściu pucia mniej info z szatni będzie się wydostawać.

1

@FC1899Barca dobrze ze te wakacje się kończą niedługo

2

@Maciek069 chile to już nie to co kiedyś

1

@kuz wtedy to było ponad 10 baniek euro, więc jak na jedna z najsłabszych lig europejskich bardzo dobre pieniądze porównując z santander

0

@Janas11224 PKO i Lotto płacą ekstraklasie ponad 40 milionów złotych, więc masz odpowiedź jeśli porównamy prestiż lig

0

@Survier szkoda że tym pociągiem nie da rady dojechać do Gliwic na poranną zmianę i muszę się tłuc 850. Plus taki że z miesiąc temu w końcu zaczął jeździć nowy autobus przegubowy, może nawet ogrzewanie będzie w zimę

2

Gimby niedługo powrót do szkoły

4

Piekny wolny, podobny jak z psg na 4 1

0

Zapowiada się Messi w dobrej formie w tym sezonie.. mam nadzieję że mental też się ogarnie i będzie nam dane zobaczyć ich ostatni taniec

3

Ależ brameczka GOATA

0

Zapowiada się meczycho w Łodzi

0

Amicorze czas na protest, wtedy od razu lepiej kopacze grają

3

@Criss18Barca dwie butelki 1,5 litrowego grantsa

2

@Ptasior ja za 30 puściłem, było warto

3

Hamilton jak zapierdala

0

Pogoda w Budapeszcie jak u mnie za oknem

1

@Survier sory faktycznie źle zrozumiałem, masz rację, przecież na boku to dopiero się uwidacznia brak techniki użytkowej Araujo, w obronie to wygląda dobrze ale z przodu chłopa nie ma

0

@Survier a gdzie ja napisałem że czegoś nie rozumiem, napisałem bo widzę że chyba nikt tego jeszcze nie podawał, a raczej każdy z nas myślał że będzie dążył do dwójki Araujo Kounde na środku

2

@Hubsao Xavi: "I want my centre backs to be good with the ball, as Eric and Christensen are ideal for that. I think Araujo can be a good right back."
Fanpage Viva Barca, raczej tego nie wymyślili

0

Ponoć Xavi nie widzi araujo na środku tylko na prawej stronie

4

@BulaKG braithwaite

0

Na betclicu leci mecz jak macie konto

0

@taris idź spać szkoda zdrowie tracić na sparing

6

Lewy, czas coś jebnac, to drużyna na poziomie lecha

0

Mam nadzieję dziś na grubą strzelaninę ze strony barcy, pół koła piechotą nie chodzi

0

Hahahahah co za drewno

1

@Medium jestem jestem

2

City klasycznie sfrajerzylo, gratulacje Pepcio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?