1

@Dieselzor czy to jeszcze Holandia czy już polska

0

Te parówki katalońskie to nawet nieszczęście na kadrach muszą przynieść. Trochę się pocieszą dzisiaj te polaki na uchodztswie

0

Czy tam jeszcze jest Holandia czy to już Polska? ;)

1

Odbierają nam smak życia

2

Gościowi się kończy kontrakt i można w końcu się z nim pożegnać, a ci mu kontrakt proponują na kolejne lata jpr

0

Cristiano i Messi jak za dawnych lat

0

Gavi to chyba musi częściej z kija spuszczać bo te jego nerwy są niepokojące

1

Czemu ta menda lahoz w ogóle dalej sędziuje, miał karierę kończyć z tego co pamiętam

0

Ukry to odwrócą w drugiej

1

@Uukasz_93 alberto nie ma w ogóle mięśni na nogach a one sporo ważą

0

@Rust_Cohle ciebie by zrobił w 20 sekund

0

Vamos dubiel

0

Albert zapomniał przysiadów robić

1

Litewski dembele

0

I po kuponie hehe

1

35zł zapłacone a czeczeny transmisji nie potrafią ogarnąć, dramat. Boję się co będzie z viaplay od przyszłego sezonu.

6

Powinien odejść z barcy

0

@zadafcb co to za typ koło Ansu

1

@Bocheno1 prawie polak

1

Teraz zamiast 5 0 będą wygrywać 4 0

0

Nadchodzi koniec wielkiej Barcelony

0

@Worny przy takiej konkurencji to trudno żeby nie był

1

Pique drugą młodość przeżywa, szkoda że nie na boisku

0

@FC1899Barca spoko to tylko protest przeciwko polskiemu rządowi

2

@Tomix_83 chory jest ten piłkarski świat

0

@AmigoBlancos ze względu na śląskie animozje też bym wolał żeby motor awansował

0

Wczoraj kupon Real i Pudzian siadł, dzis spróbujemy Verstapen, Ruch, Korona

6

Poudawajmy że to nas obchodzi

0

@Adamski69 żadne dobre czasy nie idą, najlepszy zawodnik odchodzi za free a zastąpi go abde XD

8

@Kitek1640 sam w to nie wierzysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?