ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dieselzor czy to jeszcze Holandia czy już polska
0
Te parówki katalońskie to nawet nieszczęście na kadrach muszą przynieść. Trochę się pocieszą dzisiaj te polaki na uchodztswie
0
Czy tam jeszcze jest Holandia czy to już Polska? ;)
1
Odbierają nam smak życia
2
Gościowi się kończy kontrakt i można w końcu się z nim pożegnać, a ci mu kontrakt proponują na kolejne lata jpr
0
Cristiano i Messi jak za dawnych lat
0
Gavi to chyba musi częściej z kija spuszczać bo te jego nerwy są niepokojące
1
Czemu ta menda lahoz w ogóle dalej sędziuje, miał karierę kończyć z tego co pamiętam
0
Ukry to odwrócą w drugiej
1
@Uukasz_93 alberto nie ma w ogóle mięśni na nogach a one sporo ważą
0
@Rust_Cohle ciebie by zrobił w 20 sekund
0
Vamos dubiel
0
Albert zapomniał przysiadów robić
1
Litewski dembele
0
I po kuponie hehe
1
35zł zapłacone a czeczeny transmisji nie potrafią ogarnąć, dramat. Boję się co będzie z viaplay od przyszłego sezonu.
6
Powinien odejść z barcy
0
@zadafcb co to za typ koło Ansu
1
@Bocheno1 prawie polak
1
Teraz zamiast 5 0 będą wygrywać 4 0
0
Nadchodzi koniec wielkiej Barcelony
0
@Worny przy takiej konkurencji to trudno żeby nie był
1
Pique drugą młodość przeżywa, szkoda że nie na boisku
0
@FC1899Barca spoko to tylko protest przeciwko polskiemu rządowi
2
@Tomix_83 chory jest ten piłkarski świat
0
@AmigoBlancos ze względu na śląskie animozje też bym wolał żeby motor awansował
0
Wczoraj kupon Real i Pudzian siadł, dzis spróbujemy Verstapen, Ruch, Korona
6
Poudawajmy że to nas obchodzi
0
@Adamski69 żadne dobre czasy nie idą, najlepszy zawodnik odchodzi za free a zastąpi go abde XD
8
@Kitek1640 sam w to nie wierzysz