0

Ekstraklasa nigdy nie przestanie mnie zadziwiać

0

@czosnekfcb na pewno nie messi

1

@Edoss chelsea to brendford zweryfikował

0

@Survier ostatnio był tak słaby że nawet te bramki dziwią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gruby się przebudził ostatnio

2

Już od 13 pić na meczu z arabia, cóż czego się nie zrobi dla futbolu

0

@mrboom szkoda że nie arabia na początek

0

Z kim będziemy grać pierwszy mecz już wiadomo?

3

Zmień pracę, weź kredyt jak ci drogo w Polsce

0

@Antimadridista~ nadal to lepsze niż wpisy kusco

8

Najlepszy żart wpadnie dziś na moje konto hehe

8

@Nano22 dobry zwyczaj nie pożyczaj. Policja ci nie pomoże.

3

Kibice gornika są proszeni o zaprzestanie propagowania swoich barw XD Trzeba kolor krzesełek zmienić na ruzwelta, proponuję niebieskie

0

@Piesfilemon dzięki

0

Ma ktoś może ten filmik jak bombardują warszawe co jakas gazeta ukraińska wstawiła na twittera?

0

Trzeba było przyjść na mecz facetów

2

@Kurkmen przecież prawdę mówią w końcu

1

@IronSanHybrid tylko zobacz że znowu będzie o tym głośno, i dalej robi setki tysięcy na tym

0

@IronSanHybrid a mnie jakoś w ogóle ta edycja nie jarała, żałuję że ze strumyka nie poszło

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Dobrze ze na tą edycję wziąłem 720p ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Chciałbym być na tym afterze

4

Ale wardege musi dupsko boleć ze sutonator sobie zaskarbił taka sympatie

2

Różnica 4 decybeli XD

0

Polak głośniej

0

@Kurkmen tak wyglądały pierwsze edycje pijaków i patoli, ale chociaż coś się działo

1

Dajcie mu nitro to zacznie hulać

4

Matka z ojcem lepsze solówki mieli

0

@Hubsao wszystko się zgadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?