ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekstraklasa nigdy nie przestanie mnie zadziwiać
0
@czosnekfcb na pewno nie messi
1
@Edoss chelsea to brendford zweryfikował
0
@Survier ostatnio był tak słaby że nawet te bramki dziwią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gruby się przebudził ostatnio
2
Już od 13 pić na meczu z arabia, cóż czego się nie zrobi dla futbolu
0
@mrboom szkoda że nie arabia na początek
0
Z kim będziemy grać pierwszy mecz już wiadomo?
3
Zmień pracę, weź kredyt jak ci drogo w Polsce
0
@Antimadridista~ nadal to lepsze niż wpisy kusco
8
Najlepszy żart wpadnie dziś na moje konto hehe
8
@Nano22 dobry zwyczaj nie pożyczaj. Policja ci nie pomoże.
3
Kibice gornika są proszeni o zaprzestanie propagowania swoich barw XD Trzeba kolor krzesełek zmienić na ruzwelta, proponuję niebieskie
0
@Piesfilemon dzięki
0
Ma ktoś może ten filmik jak bombardują warszawe co jakas gazeta ukraińska wstawiła na twittera?
0
Trzeba było przyjść na mecz facetów
2
@Kurkmen przecież prawdę mówią w końcu
1
@IronSanHybrid tylko zobacz że znowu będzie o tym głośno, i dalej robi setki tysięcy na tym
0
@IronSanHybrid a mnie jakoś w ogóle ta edycja nie jarała, żałuję że ze strumyka nie poszło
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Dobrze ze na tą edycję wziąłem 720p ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Chciałbym być na tym afterze
4
Ale wardege musi dupsko boleć ze sutonator sobie zaskarbił taka sympatie
2
Różnica 4 decybeli XD
0
Polak głośniej
0
@Kurkmen tak wyglądały pierwsze edycje pijaków i patoli, ale chociaż coś się działo
1
Dajcie mu nitro to zacznie hulać
4
Matka z ojcem lepsze solówki mieli
0
@Hubsao wszystko się zgadza