1

@LaRoja real i pudzian

8

Dwa dni temu była pierwsza

1

@AFA90 to się przesiądź na rower

1

Lech ma najgłupszych kibiców w Polsce zdecydowanie

0

Ale amicorza przepchnęli

0

@Mixtape weź kasy od ojca ponad stan to może podymasz

2

Czy na la rambli panuje wolność słowa czy zamordyzm? Skąd faworyzowanie użytkowników z białej części internetu? Zapraszam do dyskusji

0

Dobrze ze albie zeszła

0

@talizmo najlepsze że jak Messi im ładował tą piękna bramkę od poprzeczki to też śpiewali betis a nie messi xd

0

La bamba w ekstazie bo boski cris dzisiaj bez bramki, ciekawe ile najlepszy piłkarz świata sieknie w najbliższym meczu

0

Ferran ma paszport polsatu

0

@koksik2700 a liczyli tych ze wschodu?

0

@kamilos1214 pracownik decathlonu zapewne ci pomoże

1

@Tollusiek ty chyba zbyt poważnie do wszystkiego podchodzisz hehe

0

Ciekawe czy zdąży karnego zrobić nasza ostoja defensywy

0

@talizmo wiem, chyba bierze przykład z diety messiego

20

Buskets giga chad wyjaśnił tego pionka

2

Nazario też był gruby

0

Kubo wszedł i zaraz majorka ruszyła. Remis mnie nie zdziwi

2

Poszedł skośny jak Messi w prime

2

Co za typ XD

1

Ferran super wykończenie

8

Ale sieknął z lewitki

0

Pique teraz tak co mecz będzie schodził?

2

@MesQueUnClub96 jak zwykle na polsacie

1

Bablgum

1

Komentatorzy załamani hehe żałoba

0

Stówa poszła się kochać hehe

1

Koledzy z la bamby sprawdźcie czy nie macie brązowo już w majtkach przez ten gaz

5

Minęła 70 minuta zaczyna się czas strzelania dla barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?