ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LaRoja real i pudzian
8
Dwa dni temu była pierwsza
1
@AFA90 to się przesiądź na rower
1
Lech ma najgłupszych kibiców w Polsce zdecydowanie
0
Ale amicorza przepchnęli
0
@Mixtape weź kasy od ojca ponad stan to może podymasz
2
Czy na la rambli panuje wolność słowa czy zamordyzm? Skąd faworyzowanie użytkowników z białej części internetu? Zapraszam do dyskusji
0
Dobrze ze albie zeszła
0
@talizmo najlepsze że jak Messi im ładował tą piękna bramkę od poprzeczki to też śpiewali betis a nie messi xd
0
La bamba w ekstazie bo boski cris dzisiaj bez bramki, ciekawe ile najlepszy piłkarz świata sieknie w najbliższym meczu
0
Ferran ma paszport polsatu
0
@koksik2700 a liczyli tych ze wschodu?
0
@kamilos1214 pracownik decathlonu zapewne ci pomoże
1
@Tollusiek ty chyba zbyt poważnie do wszystkiego podchodzisz hehe
0
Ciekawe czy zdąży karnego zrobić nasza ostoja defensywy
0
@talizmo wiem, chyba bierze przykład z diety messiego
20
Buskets giga chad wyjaśnił tego pionka
2
Nazario też był gruby
0
Kubo wszedł i zaraz majorka ruszyła. Remis mnie nie zdziwi
2
Poszedł skośny jak Messi w prime
2
Co za typ XD
1
Ferran super wykończenie
8
Ale sieknął z lewitki
0
Pique teraz tak co mecz będzie schodził?
2
@MesQueUnClub96 jak zwykle na polsacie
1
Bablgum
1
Komentatorzy załamani hehe żałoba
0
Stówa poszła się kochać hehe
1
Koledzy z la bamby sprawdźcie czy nie macie brązowo już w majtkach przez ten gaz
5
Minęła 70 minuta zaczyna się czas strzelania dla barcy