0

Teraz to już liga mistrzów nasza

0

@Rabona_1 Sramos XD

0

Poszły przed wyścigiem dwa kupony, jeden na Pereza drugi na Oponiarza, ale niestety. Przynajmniej dobry wyścig był

2

Oponiarz dalej swoje xd

1

Oponiarz zaraz ich łyknie

2

Tyle był warty, więcej już im nie przelewać (:

2

0

@Uukasz_93 też tak uważam

0

@Firestone dlatego jestem ciekawy czy ich w ogóle spłaca, bo z tego co wiem to za ferrana też jeszcze wiszą pieniądze, chyba że się mylę

3

60 baniek za jednego przeciętniaka z premier league to za mało, trzeba dorzucić następnego. Ciekawe czy kiedykolwiek to spłacą

0

@pax dlatego pompujesz roberto zawsze, bo to zawodnik dzięki któremu wrócimy na szczyt

2

@Kgorecki2500 izrael nie istnieje

0

@P33ck dobrze będzie jak nie spadną

0

@Kusco15 czy to jedna z członkiń redakcji fcbarca.com po ostatnim wywiadzie?

0

Ernesto ufam Tobie

0

@Kondziubarca a odwiozą?

1

Berlinskie władze powinny się zastanowić nad transmisjami w ppv z ich basenów, taka niemiecko syryjska wersja fame mma

1

@Bocheno1 nie bo ja im nie kibicuje, ale podziwiam coroczną liczbę sprzedanych karnetów.

1

@13th ja zacząłem chyba w 2007 ale to było tylko sprawdzanie wyników na telegazecie

0

Widzew ma wspaniałych wiernych kibiców

3

@Emhyr valverde zje Xaviego taktycznie

1

@zodiak_10 To chyba minuty od pamiętnego wpierdolu

1

@Mixtape lubię chrabaszcze i inne owady

1

@norbi77 będą odbierać nam smak najlepszych lig europejskich i f1

1

@JimMorrisonFCB na to nawet nie licze

1

Ciekawe czy w piłkę ręczna jeszcze się kiedyś podniesiemy z kolan

0

Ależ bijemy brazoli dziś

0

Brazylia mocno w dziure dostaje

3

Jak ja nienawidzę tych czerwonomordych niemcow za sterami bayernu

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?