ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to już liga mistrzów nasza
0
@Rabona_1 Sramos XD
0
Poszły przed wyścigiem dwa kupony, jeden na Pereza drugi na Oponiarza, ale niestety. Przynajmniej dobry wyścig był
2
Oponiarz dalej swoje xd
1
Oponiarz zaraz ich łyknie
2
Tyle był warty, więcej już im nie przelewać (:
2
@xAdrianx 16
0
@Uukasz_93 też tak uważam
0
@Firestone dlatego jestem ciekawy czy ich w ogóle spłaca, bo z tego co wiem to za ferrana też jeszcze wiszą pieniądze, chyba że się mylę
3
60 baniek za jednego przeciętniaka z premier league to za mało, trzeba dorzucić następnego. Ciekawe czy kiedykolwiek to spłacą
0
@pax dlatego pompujesz roberto zawsze, bo to zawodnik dzięki któremu wrócimy na szczyt
2
@Kgorecki2500 izrael nie istnieje
0
@P33ck dobrze będzie jak nie spadną
0
@Kusco15 czy to jedna z członkiń redakcji fcbarca.com po ostatnim wywiadzie?
0
Ernesto ufam Tobie
0
@Kondziubarca a odwiozą?
1
Berlinskie władze powinny się zastanowić nad transmisjami w ppv z ich basenów, taka niemiecko syryjska wersja fame mma
1
@Bocheno1 nie bo ja im nie kibicuje, ale podziwiam coroczną liczbę sprzedanych karnetów.
1
@13th ja zacząłem chyba w 2007 ale to było tylko sprawdzanie wyników na telegazecie
0
Widzew ma wspaniałych wiernych kibiców
3
@Emhyr valverde zje Xaviego taktycznie
1
@zodiak_10 To chyba minuty od pamiętnego wpierdolu
1
@Mixtape lubię chrabaszcze i inne owady
1
@norbi77 będą odbierać nam smak najlepszych lig europejskich i f1
1
@JimMorrisonFCB na to nawet nie licze
1
Ciekawe czy w piłkę ręczna jeszcze się kiedyś podniesiemy z kolan
0
Ależ bijemy brazoli dziś
0
Brazylia mocno w dziure dostaje
3
Jak ja nienawidzę tych czerwonomordych niemcow za sterami bayernu
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.