3

@sevs przyjechały chomiki z ukrainy

0

Będzie się działo

0

@Encore XDD

1

Coś pusto na stadionie kuchenkorza, jeszcze ze dwie porażki i kocioł znowu będzie protestował xd

0

@Ls0811 niech nie tyka bo spierdoli

0

Myślałem że za mojego życia nie doczekam polaka w Barcelonie, a teraz jest tak blisko. Może to rozbudzi na nowo miłość do tego klubu

2

Emocje sięgają zenitu

10

Niezła propaganda

13

Za rządów pisu zostało człowiekowi jeść suche kajzerki i pić czarna kawę bez cukru na śniadanie, a przy tych porannych przymrozkach to ciężko będzie ogrzać mieszkanie przed zimą

0

@Bykunn to zajebiscie ale nikt nie pytał

0

Ochłodzenie klimatu

5

Bombele wygląda jak Eddie Murphy

2

@jutroIV z tego co widzę w całej pl wysypało

0

Ale się telewizja z upc wysypała, play wita

0

@Pawel13sz a gdzie Paulinho

0

@BarcaaVEB łapa siedzi, 30 będzie na pompie

0

@KrychaFCB ja dobra już skończ dramatyzować

3

@RomanHoffer to są największe gbury w polsce, gorsi niż warszawiacy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 gdzie taki typ?

5

Na bramce w kulejorzu jakiś uchodzca chyba stoi

0

Cienki ten karaban a tak się odgrażali

3

Chłopaki na mikrofonie jakieś wnioski wyciągają z takiego meczu xd

0

Ale lobik freda

1

Gruba kasa w kieszeni, teraz atak po lewego

27

75 baniek za gościa z Leeds, długo się nie pozbieramy

0

Dobrze ze pereza nie grałem

2

Znowu te zadymy robio chuligany polskie

1

Wszyscy holendrzy chyba przyjechali do austrii

5

Smutne miny pyr zawsze cieszą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?