ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sevs przyjechały chomiki z ukrainy
0
Będzie się działo
0
@Encore XDD
1
Coś pusto na stadionie kuchenkorza, jeszcze ze dwie porażki i kocioł znowu będzie protestował xd
0
@Ls0811 niech nie tyka bo spierdoli
0
Myślałem że za mojego życia nie doczekam polaka w Barcelonie, a teraz jest tak blisko. Może to rozbudzi na nowo miłość do tego klubu
2
Emocje sięgają zenitu
10
Niezła propaganda
13
Za rządów pisu zostało człowiekowi jeść suche kajzerki i pić czarna kawę bez cukru na śniadanie, a przy tych porannych przymrozkach to ciężko będzie ogrzać mieszkanie przed zimą
0
@Bykunn to zajebiscie ale nikt nie pytał
0
Ochłodzenie klimatu
5
Bombele wygląda jak Eddie Murphy
2
@jutroIV z tego co widzę w całej pl wysypało
0
Ale się telewizja z upc wysypała, play wita
0
@Pawel13sz a gdzie Paulinho
0
@BarcaaVEB łapa siedzi, 30 będzie na pompie
0
@KrychaFCB ja dobra już skończ dramatyzować
3
@RomanHoffer to są największe gbury w polsce, gorsi niż warszawiacy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@okiemtypera_lucaxx95 gdzie taki typ?
5
Na bramce w kulejorzu jakiś uchodzca chyba stoi
0
Cienki ten karaban a tak się odgrażali
3
Chłopaki na mikrofonie jakieś wnioski wyciągają z takiego meczu xd
0
Ale lobik freda
1
Gruba kasa w kieszeni, teraz atak po lewego
27
75 baniek za gościa z Leeds, długo się nie pozbieramy
0
Dobrze ze pereza nie grałem
2
Znowu te zadymy robio chuligany polskie
1
Wszyscy holendrzy chyba przyjechali do austrii
5
Smutne miny pyr zawsze cieszą