ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Te strzały dembele wołają o pomstę do nieba
1
Myślałem że wpadl ten strzał gaviego
0
@robsons23 ale po co te gejowskie insynuacje
0
Nic nie było sam się zahaczył
0
Potknął się o sznurówki
3
Z niepełnosprawnym bramkarzem to ciężko będzie o te 2 miejsce
0
@The_Man taka już jest natura
0
@The_Man po prostu raz pada a raz słońce świeci, po co zaraz te skrajności
1
Następny finał pucharu króla polecam hiszpanom zagrać o północy
4
@lukas992 to są impotenci umysłowi także nie tłumacz im
1
Bombel oczywiście skasztanił XD
0
@Recha_0684 Hiszpanie mają coś z garem z tymi godzinami meczów
2
@klopx dobrze ze w mordę nie dostał
14
Dobra rudy się nie dostał, zaczynać
0
@Trexas nie psuj zabawy
0
Ale ich dzisiaj łoimy kilkoma bramkami, będzie Ferran show
0
@Stagiryta możemy się dowiedzieć jak samozwancze najpiękniejsze kobiety świata będą nas walić po rogach
2
"Już wiem że będę się puszczać aż do późnej starości". Jak zdradzają pOlki?
Kolejny wartościowy artykuł na stronie newsweeka
0
Weź podaj noża
1
@Pawel13sz obecna barca ofc
0
Pomyślcie ze Barca gra taka szybką akcje XD
2
@poskus właśnie tak się stawia
2
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMTA3NzYwOTEwMDphV1NBmXSu6YW2EfY%3D&source=SB
Zawsze jakieś pocieszenie
1
Eric i Lenglet XD co za duet
1
Hehehe
3
Zagramy skrzydłami dembele Adama i potężny luuk na środku, na pewno coś wpadnie
0
@DonAndresFCB kosztował gruby hajs
0
Mam nadzieję że tu remisu nie będzie, bo wtedy ani pieniędzy ani wyniku :[
1
@AmigoBlancos to dobrze ale twoje zdanie i tak każdemu tu lata
9
Jakby dembele miał wykończenie to w formie byłby top skrzydłowych świata