ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedri to zrobił jak kiedyś Messi, brawo
0
Gramy akcje a ten leży bo dostał w buźkę troszkę xd cała Barca
3
Zostawiać stopera do krycia torresowi haha
0
Może chociaż kupon wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Komentarz usunięty
0
Ale ten przybysz głupoty gada
1
Garcia jest tak beznadziejny fizycznie.. on jest budowy pedriego
9
Styrta się dopala
0
@LionelM95 aha to lecę na siłkę
0
@LionelM95 mecz za godzinę andrzej
1
Viaplay już do końca chce obrzydzic mi piłkę
2
Śmierć wrogom ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@OBSERWATOR2021 szczerze wątpię
0
@Bigota nie, bo gram z wygranych kuponów, nie wkładam swojej kasy
1
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMDc2NDg3ODYwMDorE_kn5XGT2gjXl1o%3D&source=SB
Żebyśmy czasem nie przegrali
1
@patry295 Chwała wielkiej odessie
0
Czy Barcelona nadal ma za sponsora tego sowieckiego buka?
0
@Messiah10 tak, to ostatnie ostrzeżenie
0
@msmsms yt music używam i jest spoko, reszty nie używałem nigdy
0
Ciekawe kiedy ruskie nam wyłączą ramble
1
Turki dzisiaj wyłapią kilka bramek, patola z trybun im nie pomoże
6
@Arn3th z nim też nie jest
2
Kiedy nastąpi depisyfikacja polski?
1
@masq trzeba się wybrać
3
@Alvarinho Jarosław to ma zawsze zbolałą minę
4
5 mln za nazwę stadionu? To szkoda nazwę psuć za takie śmieci.
0
@Walker wcześniejszy lepszy
0
@P33ck nas galata przerobi w czwartek
0
@Jestjakjest witaj w klubie
6
@kubix05 niedługo znowu będziemy