ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dramat ten torres
0
Ciekawe czy przy ewentualnym wejściu dembele dostanie owacje od kibiców espanyolu za koncertowe wyruchanie Barcy na setki milionów
0
Ale kopanina dziś
2
Ferran to nie wie chyba po co na boisku jest
1
Szacun dla kibiców Espanyolu że mając taką potęgę w swoim mieście wybrali słabszy klub
0
@Pitinho długo nad tym myślałeś
1
Czuć porażkę w powietrzu
1
Ciężki to będzie mecz, Espanyol będzie zapieprzał jak nakręcony przez 90 minut
1
@Janas11224 ale jesteście bezczelni wszyscy
13
Szkoda palców żeby pisać takie długie teksty o tym dzbanie
3
@voetballer bystry ten komentator
2
Betis dostaje na łeb
6
Nico dobrą zmianę dał
2
I te symulki obrzydliwe z obu stron
4
Ale araujo dzisiaj błędy robi w ustawieniu
0
Adama bo mu nochal złamiesz
1
Dobrze ze źle trafił bo pewnie by w kosmos poszła
0
Nie uznają bo faul adamy był wcześniej
2
3 podania i nas nie ma
6
No i już mi się nie podobasz Xavi
11
@QUNJ muszę dodawać że w lidze francuskiej czy sam się domyślisz
23
Milik w 8 minut więcej bramek niż Messi przez cały sezon, szacunek
1
Z każdym takim ruchem ten klub bardziej od siebie odpycha
1
W katalonskich realiach nie zdziwi mnie jak niedługo wróci do roboty. Może jakaś drużyna u10
3
Przerwa w robocie, czas pooglądać szwagrów
0
@Gypsy92 ciekawe gdzie ich wywiozą
5
@szkutnik91 niemożliwe, przecież Messi odszedł więc żaden sponsor tu nie przyjdzie
1
@MesQueUnClub96 A ciekawe ilu się nie spisalo
1
W końcu będzie ktoś kto zagrozi rekordom Busiego w wyciskaniu na płaskiej i w przysiadzie, bo na ten moment nasz kapitan był bezkonkurencyjny.
5
@urbipl tak tak w Czechach im w ojro płacą hahah