0

Dramat ten torres

0

Ciekawe czy przy ewentualnym wejściu dembele dostanie owacje od kibiców espanyolu za koncertowe wyruchanie Barcy na setki milionów

0

Ale kopanina dziś

2

Ferran to nie wie chyba po co na boisku jest

1

Szacun dla kibiców Espanyolu że mając taką potęgę w swoim mieście wybrali słabszy klub

0

@Pitinho długo nad tym myślałeś

1

Czuć porażkę w powietrzu

1

Ciężki to będzie mecz, Espanyol będzie zapieprzał jak nakręcony przez 90 minut

1

@Janas11224 ale jesteście bezczelni wszyscy

13

Szkoda palców żeby pisać takie długie teksty o tym dzbanie

3

@voetballer bystry ten komentator

2

Betis dostaje na łeb

6

Nico dobrą zmianę dał

2

I te symulki obrzydliwe z obu stron

4

Ale araujo dzisiaj błędy robi w ustawieniu

0

Adama bo mu nochal złamiesz

1

Dobrze ze źle trafił bo pewnie by w kosmos poszła

0

Nie uznają bo faul adamy był wcześniej

2

3 podania i nas nie ma

6

No i już mi się nie podobasz Xavi

11

@QUNJ muszę dodawać że w lidze francuskiej czy sam się domyślisz

23

Milik w 8 minut więcej bramek niż Messi przez cały sezon, szacunek

1

Z każdym takim ruchem ten klub bardziej od siebie odpycha

1

W katalonskich realiach nie zdziwi mnie jak niedługo wróci do roboty. Może jakaś drużyna u10

3

Przerwa w robocie, czas pooglądać szwagrów

0

@Gypsy92 ciekawe gdzie ich wywiozą

5

@szkutnik91 niemożliwe, przecież Messi odszedł więc żaden sponsor tu nie przyjdzie

1

@MesQueUnClub96 A ciekawe ilu się nie spisalo

1

W końcu będzie ktoś kto zagrozi rekordom Busiego w wyciskaniu na płaskiej i w przysiadzie, bo na ten moment nasz kapitan był bezkonkurencyjny.

5

@urbipl tak tak w Czechach im w ojro płacą hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?