ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Mingueza na drugą połowę, da radę z brzydalem
0
Araby już nam kibicują
0
Odbiło się od sęka elegancko
0
Ale siedlismy na nich, nie wiedzą co się dzieje. Będzie teraz murowanko tego 1 0
3
Świetna próba interwencji stegena haha
3
Ale idą z tymi kontrami, żaden trener nie próbuje od lat niczego innego u nas. Kiedy my z jakąś dobrą kontra wyszliśmy ostatnio
2
Ależ luuk ma tajming
1
@FioletoweOczy oni sami nie wiedzą
5
Nasza primadonna już leży
1
Real u siebie gra
0
Akurat po baniku na klasyk
0
Komentarz usunięty
2
@raben24 to lepiej tu nie wchodzić bo od rana sraka jest
1
@marcin62 nieporównywalna sytuacja bo jeszcze mamy za co jeść, ale pewnie już niedługo. W końcu o to właśnie chodzi
0
@arkasath czemu usuneli mi komentarz hahah co za faszyści tu rządzą
3
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
1
@Hubsao ależ to będzie chodzić
2
Niech żyje Polski Ład, niech żyje Prawo i Sprawiedliwość
7
@Mula martw się lepiej żeby Barca nie odpadła
1
Ciekawe czy jutro łatwo wygramy z tym trzecioligowcem, czy będą meczarnie jak na Ibizie
1
@BARCA1899Messi nie chciałbym żeby wracał jako zawodnik
1
Widać po ferranie dziś było na prezentacji że był bardzo chory
1
@Roni/VEB no psyche ma słaba, ale pamiętam że czasem potrafił zagrać bardzo dobre mecze
0
Może morata po 30 nastawi celownik
0
Dramatyczne wejście
2
Co ten bramkarz odjebal haha
0
Ale mingueza cegli jak Paul Pierce niegdyś w Bostonie
0
@Hanok dobrze że już tyle widzieliśmy że nic nas nie zdziwi
3
Ale pociągnął z fałsza Luuk