0

Może Mingueza na drugą połowę, da radę z brzydalem

0

Araby już nam kibicują

0

Odbiło się od sęka elegancko

0

Ale siedlismy na nich, nie wiedzą co się dzieje. Będzie teraz murowanko tego 1 0

3

Świetna próba interwencji stegena haha

3

Ale idą z tymi kontrami, żaden trener nie próbuje od lat niczego innego u nas. Kiedy my z jakąś dobrą kontra wyszliśmy ostatnio

2

Ależ luuk ma tajming

1

@FioletoweOczy oni sami nie wiedzą

5

Nasza primadonna już leży

1

Real u siebie gra

0

Akurat po baniku na klasyk

0

Komentarz usunięty

2

@raben24 to lepiej tu nie wchodzić bo od rana sraka jest

1

@marcin62 nieporównywalna sytuacja bo jeszcze mamy za co jeść, ale pewnie już niedługo. W końcu o to właśnie chodzi

0

@arkasath czemu usuneli mi komentarz hahah co za faszyści tu rządzą

3

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

1

@Hubsao ależ to będzie chodzić

2

Niech żyje Polski Ład, niech żyje Prawo i Sprawiedliwość

7

@Mula martw się lepiej żeby Barca nie odpadła

1

Ciekawe czy jutro łatwo wygramy z tym trzecioligowcem, czy będą meczarnie jak na Ibizie

1

@BARCA1899Messi nie chciałbym żeby wracał jako zawodnik

1

Widać po ferranie dziś było na prezentacji że był bardzo chory

1

@Roni/VEB no psyche ma słaba, ale pamiętam że czasem potrafił zagrać bardzo dobre mecze

0

Może morata po 30 nastawi celownik

0

Dramatyczne wejście

2

Co ten bramkarz odjebal haha

0

Ale mingueza cegli jak Paul Pierce niegdyś w Bostonie

0

@Hanok dobrze że już tyle widzieliśmy że nic nas nie zdziwi

3

Ale pociągnął z fałsza Luuk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?