22

Niezłych pojebów sobie laporta pościągał, rozumiem że nigdy wcześniej nie słyszał o ciągotach tego pedofila? Temu klubowi już chyba nic nie pomoże, zepsuty do granic możliwości.

5

Jeszcze pedofila brakowało w tym kurwidole

0

@Encore każdy by przegrała

0

Piękna interwencja XDD

0

Dostał zielone światło XDDD

1

Bayern gra na wyjebce, mamy szansę

1

@Oskar00 turbodebil

0

Nie da się tego słuchać włączam tvp

0

@El dominatore dobrze że go nie ma bo zaś by 8 było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Pięknie gramy na razie

1

I po kuponach hehe

0

A zastanawialiście się kiedyś czemu Barcelony nikt nie lubi oprócz jej kibiców?

2

@Hawajczyk spoko, przecież to wcale nie Messi jest już wolniejszy, zwalnia każdą akcję, jest nieskuteczny, źle przygotowany fizycznie bo po Copa 2 miesiące nic nie robił i najlepsze zagranie jakie obecnie posiada to rozrzucenie do lewego obrońcy.

22

@busquets5 oni tutaj mają ołtarzyk Messiego i jest tasowanie codziennie. Ale od pol roku nie ma do czego

1

Ciekawe czy ten co zdobył złotą piłkę strzeli jeszcze jakaś bramkę w tej lidze farmerów. Spokojnie zaraz się rozkręci.

1

@DaPidejpi wątpię bo zaglebie ostatnio w formie

0

Xavi tam faule wylicza

0

De jong to niech ciśnienia pilnuje bo nawet na murawę nie wszedł A już czerwony jak burak

1

Ter stegen to jest młot XD

1

Ale trzeba przyznać że lepiej wracamy do obrony niż wcześniej

0

@FioletoweOczy już z villarealem to był fart

1

@barteq w glowie się kręci się wszystko, za dużo mleka pił

4

@Sau_Ron z własnego stadionu wywieźć punkty to może być trudne

1

Wchodzi ten idealny syn znajomej twojej matki, zaraz będzie brameczka

0

Same mięczaki w tej Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Meczycho się zapowiada..

4

@Borneo nie ośmieszaj się

0

@mrboom 1.01

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?