ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Niezłych pojebów sobie laporta pościągał, rozumiem że nigdy wcześniej nie słyszał o ciągotach tego pedofila? Temu klubowi już chyba nic nie pomoże, zepsuty do granic możliwości.
5
Jeszcze pedofila brakowało w tym kurwidole
0
@Encore każdy by przegrała
0
Piękna interwencja XDD
0
Dostał zielone światło XDDD
1
Bayern gra na wyjebce, mamy szansę
1
@Oskar00 turbodebil
0
Nie da się tego słuchać włączam tvp
0
@El dominatore dobrze że go nie ma bo zaś by 8 było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Pięknie gramy na razie
1
I po kuponach hehe
0
A zastanawialiście się kiedyś czemu Barcelony nikt nie lubi oprócz jej kibiców?
2
@Hawajczyk spoko, przecież to wcale nie Messi jest już wolniejszy, zwalnia każdą akcję, jest nieskuteczny, źle przygotowany fizycznie bo po Copa 2 miesiące nic nie robił i najlepsze zagranie jakie obecnie posiada to rozrzucenie do lewego obrońcy.
22
@busquets5 oni tutaj mają ołtarzyk Messiego i jest tasowanie codziennie. Ale od pol roku nie ma do czego
1
Ciekawe czy ten co zdobył złotą piłkę strzeli jeszcze jakaś bramkę w tej lidze farmerów. Spokojnie zaraz się rozkręci.
1
@DaPidejpi wątpię bo zaglebie ostatnio w formie
0
Xavi tam faule wylicza
0
De jong to niech ciśnienia pilnuje bo nawet na murawę nie wszedł A już czerwony jak burak
1
Ter stegen to jest młot XD
1
Ale trzeba przyznać że lepiej wracamy do obrony niż wcześniej
0
@FioletoweOczy już z villarealem to był fart
1
@barteq w glowie się kręci się wszystko, za dużo mleka pił
4
@Sau_Ron z własnego stadionu wywieźć punkty to może być trudne
1
Wchodzi ten idealny syn znajomej twojej matki, zaraz będzie brameczka
0
Same mięczaki w tej Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Meczycho się zapowiada..
4
@Borneo nie ośmieszaj się
0
@mrboom 1.01