3

@s0nar trolli ale lewackich to jest pełno tutaj na rambli, tylko tym młotom nawet nie płacą XDD

0

@DaPidejpi ale to co wpuscilbys ich i co dalej? Myślisz że Niemcy ich wezmą chętnie?

1

@Przemek2323 już zakupione

1

@Criss18Barca ale niemcy ich nie chcą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Za Tuska to granice były bezpieczne i spokojne

4

@IronSanHybrid zgadzam się z Tobą, dla mnie to śmieszne że ma matkę polke i ona nie nauczyła go języka w ogóle XD rzadko takie przypadki się zdarzają

0

@ChampionLW no i elo hshs

2

Pięknie siadl remis Marsylii, jeszcze tylko Mielec wygra i biorę miesiąc wolnego

0

Gavi chyba w Dubaju był

0

Kabarecik, jeszcze brakuje żeby remis był

3

Balde zamiast coutinho, muszę przyznać że podobają mi się decyzje tego Barjuana

7

Oby to było tylko jakieś naciągnięcie

0

@Emhyr oby to może nawet z qtasami z espanyolu zagra

0

Nie wierzę hahaha piłkarze ze szkła

3

#Xaviout #Barjuanstay

0

Nie wierzę że Buskets strzelił bramkę z tego miejsca XDD

0

Piękny teraz powrót de jonga..

0

@CLionelMessi ale żeś się nakręcił daj już spokój

0

Już wiecie przynajmniej czemu umtiti ani minuty nie zagrał

0

Maspex przejmuje CEDC

0

Piękny strzał silvy XDD

0

Jazda z psg haha

0

@Comfortable_ ale przecież to prawda, nie słuchałeś nigdy jego wypowiedzi?

14

@verdant no już jedną legendę wielu szmaciło, nawet całkiem niedawno

116

Nie mieszajcie go tylko z błotem po kilku meczach..

0

@FCBKUBANO nie kuś od rana

0

@Cwaniak4 tak szczerze to zapamiętałem tylko jak zepsuł podanie od bombele

0

Ale busquets wstydu narobił, zajebisty kapitan

0

@Worny A co to za narodowiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?