ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@s0nar trolli ale lewackich to jest pełno tutaj na rambli, tylko tym młotom nawet nie płacą XDD
0
@DaPidejpi ale to co wpuscilbys ich i co dalej? Myślisz że Niemcy ich wezmą chętnie?
1
@Przemek2323 już zakupione
1
@Criss18Barca ale niemcy ich nie chcą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Za Tuska to granice były bezpieczne i spokojne
4
@IronSanHybrid zgadzam się z Tobą, dla mnie to śmieszne że ma matkę polke i ona nie nauczyła go języka w ogóle XD rzadko takie przypadki się zdarzają
0
@ChampionLW no i elo hshs
2
Pięknie siadl remis Marsylii, jeszcze tylko Mielec wygra i biorę miesiąc wolnego
0
Gavi chyba w Dubaju był
0
Kabarecik, jeszcze brakuje żeby remis był
3
Balde zamiast coutinho, muszę przyznać że podobają mi się decyzje tego Barjuana
7
Oby to było tylko jakieś naciągnięcie
0
@Emhyr oby to może nawet z qtasami z espanyolu zagra
0
Nie wierzę hahaha piłkarze ze szkła
3
#Xaviout #Barjuanstay
0
Nie wierzę że Buskets strzelił bramkę z tego miejsca XDD
0
Piękny teraz powrót de jonga..
0
@CLionelMessi ale żeś się nakręcił daj już spokój
0
Już wiecie przynajmniej czemu umtiti ani minuty nie zagrał
0
Maspex przejmuje CEDC
0
Piękny strzał silvy XDD
0
Jazda z psg haha
0
@Comfortable_ ale przecież to prawda, nie słuchałeś nigdy jego wypowiedzi?
14
@verdant no już jedną legendę wielu szmaciło, nawet całkiem niedawno
116
Nie mieszajcie go tylko z błotem po kilku meczach..
0
@FCBKUBANO nie kuś od rana
0
@Cwaniak4 tak szczerze to zapamiętałem tylko jak zepsuł podanie od bombele
0
Ale busquets wstydu narobił, zajebisty kapitan
0
@Worny A co to za narodowiec