0

@Roxi ponoć spodziewają się koło 85 tysięcy widzów

0

Niezła lipa, że nawet na klasyk nie sprzedadzą wszystkich biletów. Chyba czas pomyśleć o obniżeniu cen.

1

@HighestInTheRoom dom wariatów.. a raczej pociąg

0

Jakie kwoty stawiacie w sobotę na real?

1

@dv7wisnia luuk chociaż sytuacje miał

1

@Alan_fcbfan Ukrainy a nie Rosji

0

Real handicap

0

Dobra 50 na remis, może w końcu jakieś emocje poczuje

0

Dynamo zbierało siły na ostatnie 25 minut zaraz nam 3 wsadzą

1

@Dargani jeszcze gorzej

4

Nie no fati to musisz podać koledze na pustą..

2

Ten dryblas nawet ze łba kasztani

0

Tam chyba nawet 20 tysięcy nie ma

0

@horang ceny są z kosmosu, poza tym strzelam że tylko zaszczepieni mogą wejść

1

@kuz dobrze pojadł przed meczem to wzięło na sen

37

Aguero już dętka

1

Ależ dostał czasu aguero

2

Kto myślał że nie trafi:D

0

@Kapitan hawk A dlaczego ty takie głupie pytania zadajesz

0

@BulaKG opis typowego wychowanka Barcy

1

@Rewolucja123 no średnio trzeba przyznać

0

W końcu ktoś kto karne pewnie strzela

3

@Felipe_PL boixos ma zakaz wstępu na camp nou, tylko na wyjazdy jeżdżą

2

@Barcaa12 pewnie się nie zaszczepili

0

Odkopywanie piłki po gwizdku powinno być od buta karane żółtą kartką

9

Flashscore pokazuje 4 3 3 i Desta na skrzydle, ciekawe jak to będzie wyglądać

55

@kaamil1910 pewnie na platformę XD

0

@barca87f jak ta faja jest dziedzictwem Barcelony to wszystko o tym klubie świadczy

0

Nie ma co stawiać na niego bo non stop się łamie, niestety nie masz zdrowia to kariery nie zrobisz

0

@ChampionLW oczywiście nie w Barcelonie tylko w innych klubach XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?