ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roxi ponoć spodziewają się koło 85 tysięcy widzów
0
Niezła lipa, że nawet na klasyk nie sprzedadzą wszystkich biletów. Chyba czas pomyśleć o obniżeniu cen.
1
@HighestInTheRoom dom wariatów.. a raczej pociąg
0
Jakie kwoty stawiacie w sobotę na real?
1
@dv7wisnia luuk chociaż sytuacje miał
1
@Alan_fcbfan Ukrainy a nie Rosji
0
Real handicap
0
Dobra 50 na remis, może w końcu jakieś emocje poczuje
0
Dynamo zbierało siły na ostatnie 25 minut zaraz nam 3 wsadzą
1
@Dargani jeszcze gorzej
4
Nie no fati to musisz podać koledze na pustą..
2
Ten dryblas nawet ze łba kasztani
0
Tam chyba nawet 20 tysięcy nie ma
0
@horang ceny są z kosmosu, poza tym strzelam że tylko zaszczepieni mogą wejść
1
@kuz dobrze pojadł przed meczem to wzięło na sen
37
Aguero już dętka
1
Ależ dostał czasu aguero
2
Kto myślał że nie trafi:D
0
@Kapitan hawk A dlaczego ty takie głupie pytania zadajesz
0
@BulaKG opis typowego wychowanka Barcy
1
@Rewolucja123 no średnio trzeba przyznać
0
W końcu ktoś kto karne pewnie strzela
3
@Felipe_PL boixos ma zakaz wstępu na camp nou, tylko na wyjazdy jeżdżą
2
@Barcaa12 pewnie się nie zaszczepili
0
Odkopywanie piłki po gwizdku powinno być od buta karane żółtą kartką
9
Flashscore pokazuje 4 3 3 i Desta na skrzydle, ciekawe jak to będzie wyglądać
55
@kaamil1910 pewnie na platformę XD
0
@barca87f jak ta faja jest dziedzictwem Barcelony to wszystko o tym klubie świadczy
0
Nie ma co stawiać na niego bo non stop się łamie, niestety nie masz zdrowia to kariery nie zrobisz
0
@ChampionLW oczywiście nie w Barcelonie tylko w innych klubach XD