ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HERORICH2 będziecie leżeć będziecie bici będziecie dziś płakać
0
Dzisiaj rozpoczynamy zwycięską passę po ligę i puchary, naprzód Barcelono
4
Wystarczająco już jest klaunów w tej drużynie
0
Tego debila to bym o zdanie nie pytał
7
Haha lester ojebali coś niemożliwego
1
@MrCental najgorzej że sam prezydent żyje tym dna Barcy
0
Co za pokraki.to jest piłkarską patologia
0
Pique do zmiany póki nie wyleciał
0
Piękna wieczysta
3
Rzygać się chce tym klepaniem do usranej śmierci i próbami wejścia z piłka do bramki. Cały pep
0
Beka z tych wrzutek na byczą obronę psg
1
@puyol_presidend5 jak Messi w bramce stal w tej akcji
4
Guardiola jak zwykle się zesrał w lm
0
@NaFazieHitman ciekawe czy windy tam mają sprawne
5
Pierwszy raz od dawna tak morde wydarlem przy golu
0
Oj Memphis Memphis
0
Ten gavi to taki agresor mały
0
Ależ mamy napadziora :D
1
Fajne gacie ma ten Alfred
4
@FC1899Barca pierdolone skurwysyny
1
@patrykzmc2000 ten nastolatek może już prowadzić?
10
@RobiS idź się baw A nie pizde zamulasz na bambie
2
To teraz stowka na real i oglądamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Rakow dał dziś zarobić
0
@Kondziubarca jeszcze jest nadzieja dla nas
0
Niech strzela cristiano
0
No i po kuponie już o 15
1
Jak będzie zdrowy to będzie kot
0
@Batys na spokojnie też postawiłem
0
Cadiz ani jednej akcji, wygramy to