0

@HERORICH2 będziecie leżeć będziecie bici będziecie dziś płakać

0

Dzisiaj rozpoczynamy zwycięską passę po ligę i puchary, naprzód Barcelono

4

Wystarczająco już jest klaunów w tej drużynie

0

Tego debila to bym o zdanie nie pytał

7

Haha lester ojebali coś niemożliwego

1

@MrCental najgorzej że sam prezydent żyje tym dna Barcy

0

Co za pokraki.to jest piłkarską patologia

0

Pique do zmiany póki nie wyleciał

0

Piękna wieczysta

3

Rzygać się chce tym klepaniem do usranej śmierci i próbami wejścia z piłka do bramki. Cały pep

0

Beka z tych wrzutek na byczą obronę psg

1

@puyol_presidend5 jak Messi w bramce stal w tej akcji

4

Guardiola jak zwykle się zesrał w lm

0

@NaFazieHitman ciekawe czy windy tam mają sprawne

5

Pierwszy raz od dawna tak morde wydarlem przy golu

0

Oj Memphis Memphis

0

Ten gavi to taki agresor mały

0

Ależ mamy napadziora :D

1

Fajne gacie ma ten Alfred

4

@FC1899Barca pierdolone skurwysyny

1

@patrykzmc2000 ten nastolatek może już prowadzić?

10

@RobiS idź się baw A nie pizde zamulasz na bambie

2

To teraz stowka na real i oglądamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Rakow dał dziś zarobić

0

@Kondziubarca jeszcze jest nadzieja dla nas

0

Niech strzela cristiano

0

No i po kuponie już o 15

1

Jak będzie zdrowy to będzie kot

0

@Batys na spokojnie też postawiłem

0

Cadiz ani jednej akcji, wygramy to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?