ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekawy czy zmiana trenera w ogóle coś zmieni na dłużej niż kilka meczów i efektu nowej miotły
0
Świetne ma wykończenie ten kun szkoda że jak miałem handi na real w klasyku to musiał trafić XD
0
Zauważyliście że Koeman w ogóle nie ma ust tylko taką cienką linię
1
Dość już mam piłki ostatnimi czasy
1
@_KrAtOs_ A to jest jakaś sensacja?
0
@barteggg08 lepiej było czysta 1 grać
1
Coutinho 140 baniek kosztował jak dobrze pamiętam
0
Alba nawet kontuzje symuluje
0
Potężna 9 już 3 setki zjebala
0
@masq no stegen to ma coś z deklem, strzelam że on w czasie kiedy tu gra zagrał około 50 pilek do przeciwnika na 20 metrze. Busketa to nawet nie skomentuję
0
Ech czemu tego nie podciął
2
Stadion narodowy powinien być większy
51
Chooya gracie na razie, oby tak dalej
1
ARKADIUSZOOOOOO GOOOOOOL
0
No i po ptokach
2
Jazda Marsylia!!
0
@Krokiet przecież oni się zamieniali ciągle pozycjami
4
@Kurkmen nam już wystarczy takich wpierdoli
1
Szkoda że ole poleci bo niestety dobry trener może zrobić z united potęgę
0
Ech ani kasy ani wyniku, najgorzej
1
Ale ten rodrygo to też jest cienki
1
@PawkoFCB po kursie 1.10?
0
@Shear007 niby ta ale co on miał do powiedzenia przy tym strzale
0
Spalony był 0 0 dalej
0
No piękna bramka środkowego obrońcy xd u nas tak skrzydłowi nie potrafią
0
Ancelotti to chyba ze gram wciągnął przed meczem
1
Dest to ma wykończenie XDD
0
Ale stegena poskręcał xd
0
Oczywiście komentarz prosto ze stadionu to zawsze równa się rozjechany dźwięk..
1
@kuz życzę Ci żebyś pił ze szczęścia