0

Jestem ciekawy czy zmiana trenera w ogóle coś zmieni na dłużej niż kilka meczów i efektu nowej miotły

0

Świetne ma wykończenie ten kun szkoda że jak miałem handi na real w klasyku to musiał trafić XD

0

Zauważyliście że Koeman w ogóle nie ma ust tylko taką cienką linię

1

Dość już mam piłki ostatnimi czasy

1

@_KrAtOs_ A to jest jakaś sensacja?

0

@barteggg08 lepiej było czysta 1 grać

1

Coutinho 140 baniek kosztował jak dobrze pamiętam

0

Alba nawet kontuzje symuluje

0

Potężna 9 już 3 setki zjebala

0

@masq no stegen to ma coś z deklem, strzelam że on w czasie kiedy tu gra zagrał około 50 pilek do przeciwnika na 20 metrze. Busketa to nawet nie skomentuję

0

Ech czemu tego nie podciął

2

Stadion narodowy powinien być większy

51

Chooya gracie na razie, oby tak dalej

1

ARKADIUSZOOOOOO GOOOOOOL

0

No i po ptokach

2

Jazda Marsylia!!

0

@Krokiet przecież oni się zamieniali ciągle pozycjami

4

@Kurkmen nam już wystarczy takich wpierdoli

1

Szkoda że ole poleci bo niestety dobry trener może zrobić z united potęgę

0

Ech ani kasy ani wyniku, najgorzej

1

Ale ten rodrygo to też jest cienki

1

@PawkoFCB po kursie 1.10?

0

@Shear007 niby ta ale co on miał do powiedzenia przy tym strzale

0

Spalony był 0 0 dalej

0

No piękna bramka środkowego obrońcy xd u nas tak skrzydłowi nie potrafią

0

Ancelotti to chyba ze gram wciągnął przed meczem

1

Dest to ma wykończenie XDD

0

Ale stegena poskręcał xd

0

Oczywiście komentarz prosto ze stadionu to zawsze równa się rozjechany dźwięk..

1

@kuz życzę Ci żebyś pił ze szczęścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?