0

No tak, Messi był najlepszy na świecie przez wiele lat więc dajmy mu jeszcze kilka złotych piłek

1

Same szklanki :)

1

@Murazor Lewy robi świetne liczby też w LM

0

@Foro no masz nosa hehe

1

@FafitFCB thebill do kwadratu, its faking disgrejs

0

@Janiama w Krakowie są dwa duże stadiony z oświetleniem, niech wynajmą na taka okazję

1

@Hubsao będziesz mieć inne problemy w życiu to Ci przejdzie

0

@Janiama jak nie mają odpowiedniego obiektu to niech grają w Poznaniu.

0

Zaszczep się i żyj

0

Przykro mi, bo to pewnie była jedyna szansa żeby Polak był najlepszym piłkarzem świata

0

Mertens to jest gość

0

@Matan_Zajcev właśnie wczoraj oglądałem ostatni film, szkoda

7

Głupszego zawodnika to tu chyba nie było

1

Piękne wykończenie ney i messi

2

Ładna wciepa Messiego

2

@Paweltwa slabo/przecietnie

0

@MarioVeB! Barca o takim dziadzie mogła pomarzyć od czasów Puyola

0

Mbappe z Neymarem na skrzydła i jakąś dziewiatke na boisko

0

@Chinaski co ty za bajki cisniesz, jakieś dowody że się dogadywali?

1

Ciekawe czy w sobotę komentatorzy po raz trzydziesty będą nas uświadamiać, że Nico to syn Frana

0

@damian16161212 wyjazd do dobrego przeciwnika i jak zwykle peleryna niewidka założona

1

Zobaczcie ile City ma miejsca przed polem karnym przez ten brak powrotu atakujących, inna drużyna niż Guardioli która nie klepie do usranej śmierci może ładować z dystansu

1

@Kurkmen dramat jak oni słabo grają od początku sezonu mając taką pake. Wiadomo wyniki robią niezłe ale gra nie jest ani trochę magiczna

3

Magnezu niech se łyknie

0

Dembele coś boli chyba

0

@FCB24 to już w ogóle zdrowego atakującego nie będzie

0

@REALny_kibic w końcu;)

0

@REALny_kibic no te kursy kuszą, zawsze człowiek się łudzi że jednak zaskoczy

1

Zawsze się nabiore na te czerwone diabełki

1

@IronSanHybrid już nic z tym się nie da zrobić więc bez sensu narzekać ciągle na to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?