ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, Messi był najlepszy na świecie przez wiele lat więc dajmy mu jeszcze kilka złotych piłek
1
Same szklanki :)
1
@Murazor Lewy robi świetne liczby też w LM
0
@Foro no masz nosa hehe
1
@FafitFCB thebill do kwadratu, its faking disgrejs
0
@Janiama w Krakowie są dwa duże stadiony z oświetleniem, niech wynajmą na taka okazję
1
@Hubsao będziesz mieć inne problemy w życiu to Ci przejdzie
0
@Janiama jak nie mają odpowiedniego obiektu to niech grają w Poznaniu.
0
Zaszczep się i żyj
0
Przykro mi, bo to pewnie była jedyna szansa żeby Polak był najlepszym piłkarzem świata
0
Mertens to jest gość
0
@Matan_Zajcev właśnie wczoraj oglądałem ostatni film, szkoda
7
Głupszego zawodnika to tu chyba nie było
1
Piękne wykończenie ney i messi
2
Ładna wciepa Messiego
2
@Paweltwa slabo/przecietnie
0
@MarioVeB! Barca o takim dziadzie mogła pomarzyć od czasów Puyola
0
Mbappe z Neymarem na skrzydła i jakąś dziewiatke na boisko
0
@Chinaski co ty za bajki cisniesz, jakieś dowody że się dogadywali?
1
Ciekawe czy w sobotę komentatorzy po raz trzydziesty będą nas uświadamiać, że Nico to syn Frana
0
@damian16161212 wyjazd do dobrego przeciwnika i jak zwykle peleryna niewidka założona
1
Zobaczcie ile City ma miejsca przed polem karnym przez ten brak powrotu atakujących, inna drużyna niż Guardioli która nie klepie do usranej śmierci może ładować z dystansu
1
@Kurkmen dramat jak oni słabo grają od początku sezonu mając taką pake. Wiadomo wyniki robią niezłe ale gra nie jest ani trochę magiczna
3
Magnezu niech se łyknie
0
Dembele coś boli chyba
0
@FCB24 to już w ogóle zdrowego atakującego nie będzie
0
@REALny_kibic w końcu;)
0
@REALny_kibic no te kursy kuszą, zawsze człowiek się łudzi że jednak zaskoczy
1
Zawsze się nabiore na te czerwone diabełki
1
@IronSanHybrid już nic z tym się nie da zrobić więc bez sensu narzekać ciągle na to samo