0

Atalanta jest taka żałosna dzisiaj że nawet nie szkoda mi tego kuponu :v

0

Goool naprzod Atalanta

2

Stawiaj Atalante mówili

17

@Djzordon visca łebek

0

@Mixtape no tak średnio bym powiedział właśnie, tak średnio

0

Czwarta fala powoli wygasa, widać jak bardzo lockdowny były niepotrzebne

0

@Colon bo polaczki zawsze mówią źle o sobie

1

Już chyba czas najwyższy

1

@PenaldinhoGaucho nie biorę żadnych supli od kilku lat, niepotrzebne to jest do dobrej sylwetki

0

@PenaldinhoGaucho lżejsze kace miałem

0

@barcelonaLM laporta jaki pokurcz

0

@Huberc1kk I tak by nic nie grali więc co za różnica, kto tu przyszedł i się wyróżnia

3

Z tym głosowaniem to będzie jak kiedyś z koko euro spoko

0

@Rewolucja123 już 12001

1

Popatrzcie na to w ten sposób, że mniejszy wstyd odpaść z Napoli niż z Zagrzebiem albo Bragą.

3

Gość więcej nagród dostanie w tym sezonie niż ma meczów rozegranych

2

Może laporta też się lubił zabawić

0

Pamiętam że już kiedyś kibole legii taka akcję zrobili i legia zrobiła potem mistrza polski, ciekawe czy tym razem też pomoże

11

@Kapitan hawk specjalnie w ostatnich minutach żeby Cię bardziej bolało

0

@BulaKG no niestety, szybko się człowiek przyzwyczaił

2

@kuz nie oglądać

7

Skurcz go złapał bez paniki

2

Ale ten Gavi krewki, będzie miał sporo czerwonych w karierze

0

@4drian0 bracia spierdolec

2

Fajna tam atmosfera na tym stadionie

2

Piękna piła Gaviego

0

Wypłosz z Holandii nie ma dziś szans, Hamilton w świetnej dyspozycji.

0

Czarna Mamba pokazuje kto jest najlepszy

1

Obejrzę dziś F1 pierwszy raz od czasu jak na Polsacie Kubica jeździł

1

@dias "Urodzony w Meksyku Benaiges został zwolniony z FC Barcelony 2 grudnia po tym, jak klub dowiedział się o śledztwie dziennika ARA. Jeszcze w kwietniu Hiszpan powrócił do klubu na prośbę Joana Laporty po tym, jak w 2011 roku wyjechał do Dubaju"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?