ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeWo77 L'Hospitalet
0
Oj luuk cóż za szybkie podjęcie decyzji
0
@masq już bym dawno wyłączył
0
@rademenes przy legii to chociaż pewność że im kilka bramek wcisna
4
Ferran to będzie kolejna miernota za dziesiątki milionów. Jak jesteś dobry to musisz się wyróżniać od buta w takim kurwidole
0
Jebac taki futbol, lepiej się bawię oglądając ekstraklasę
0
@Tollusiek w sumie Messi też w tym sezonie
0
Ależ oni grają
2
@HarveySpecter na Śląsku takie mrozy
1
@Janiama 1 0 alaves
1
Valverde do Atletico na już
0
Suarez, Cristiano i Messi już niedługo spotkają się znowu w MLS.
0
Niemożliwe, gościa nie było kilka miesięcy, zagrał może razem z 90 minut i wypada na kolejne miesiące. Tak często urazy to chyba tylko Verma łapał
29
Było go sprzedać do united za 100 baniek, jednak kowal miał rację
3
Po prostu już się nie chce nawet narzekać. A najgorzej że już nawet nie chce się tego oglądać, jeszcze jedyny szybki zawodnik w tym składzie przesiedzi pół roku na trybunach.
0
Takim atakiem to możemy grać ale w segunda.. fart że torresowi to siadlo
0
Gavi chyba niezbyt jest inteligentny, co mecz łapie takie kartki głupie
0
Ale dostaniemy dzisiaj lanie, dobrze że ino polowe obejrzę
1
@Unikatowy coś se z miesniem zrobił na treningu
1
Odpadamy z kolejnego pucharu dziś
3
Bez niego może być ciężko o top 4, filar defensywy
11
Ale żeby mówić że Messi był najlepszy w 2021 roku to trzeba być nieźle odklejony. Szkoda że lewy złotej piłki nie wygrał, piękny płacz by tu był
1
Ale sędzia wydymał Milan ech
0
Czerwona z kapelusza, znowu real krzywdzony przez arbitra
1
@TylkoBarca7273 ze względu na to że trochę lamaga z niego i ciągle sobie sam robi krzywdę to nie więcej niż 2,3 miliony na sezon
0
Bramkarz Atalanty co teraz wyjął
4
Real to chyba najlepszy klub na świecie w tym momencie, może City jeszcze jest w bardzo dobrej formie
0
Mbappe chyba znowu kogoś chce spotkać w ciemnej ulicy
2
@normasubiektywna ale żeś się rozpisał, a ja tylko żartowałem
3
Pewnie bilety za 5 ojro